Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem kellene értesítenem a...

Nem kellene értesítenem a rendőrséget?

Figyelt kérdés

Lakótelepen lakunk, az egyik szélső panelban, mellettünk parkos rész van. Sötétedés után lettem rá figyelmes, hogy valaki lent a park szélén fel s alá mászkál, fején símaszk vagy valami fekete cucc volt, de nem csinált semmit csak mászkált ide-oda, néha be a parkba néha ki, elég gyanús volt.


Ilyen esetben nem kellene értesíteni a rendőrséget, hogy valami gyanús alak mászkál a környénen?

Vajon mit akarhatott ott, ki lehetett?



2021. jan. 23. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem árt, ha megjegyzel egy személyleírást róla, de amíg nem csinál semmit, igazából nincs miért kihívni a yardokat. Ha viszont történik valami, már helyből lesz egy gyanúsított.

Kegyetlen hidegben, rossz időben én is húzok magamra símaszkot, a múlt héten, amikor vörös riasztás volt a mínuszok miatt, végig rajtam volt.

2021. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1 Nem biztos hogy smaszk volt, de valami olyan ami teljesen eltakarja az arcát. Meg olyan bűnöző alkat volt.

De ha így hívom őket lehet ki sem jönnek?

2021. jan. 23. 20:16
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Valami nyugdíjas lehetett, aki egészségügyi sétát tart. Nehogymár ne lehessen kimenni. A közpénz tolvaj fog dirigálni?

Tee, ez még mindig a házmesterek jelentgetős országa?

2021. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 Nem, nemhiszem hogy nyögdíjas volt. Mondom, tipikus huszonéves gengszter alkat, a járása, az öltözködése....
2021. jan. 23. 20:25
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azóta van valami fejlemény? Figyeled? Kutya esetleg nincs vele? Lehet csak sétáltat... mennyire látsz jól rá?
2021. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Elég jól ráláttam, de 8 előtt eltűnt. Mondom, össze-vissza bolyongott a környéken, úgy látszott cél nélkül.
2021. jan. 23. 20:39
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, sajnálom.


Megvisel egyre több embert mentálisan is ez a helyzet. Lehet csak nem tudta, hogy elinduljon-e valahova...

2021. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet csak én parázom túl. Azt hittem hogy talán meg akar támadni vagy kirabolni valakit és csak az áldozatra vár, lehet túlképzelem a dolgot.
2021. jan. 23. 20:48
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Lehet egyszerűen csak sokat tütükézett valamelyik csehóban, és nemigen tudta eldönteni, a szárazföldön van-e vagy az óceánon, ezért kóválygott így össze-vissza
2021. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9


Mostanában egyik csehóban se tütükézhetett sokat az elmúlt pár hónapban... tudod bezárták a vendéglátóhelyeket-kocsmákat stb...

2021. jan. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!