Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek magyarországon...

Szerintetek magyarországon belűl melyik megyébe érdemes költözni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 29. 17:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
Munka miatt gondolod?
2021. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%

Megélhetés miatt a dudántúli megyék +Pest megye kedvező.

Azon belül talán Fejér, Veszprém és Győr-Moson-Sopron.

2021. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

Ami tetszik. Most erre mit mondjunk. Pesten kívül a munkalehetőségek kb mindenhol halottak, tehát nyilván Pest megyét mondanék. Ha a magam szemszögét nézem, akkor Hajdú-Bihar, de ott is csak a megyeszékhely, Debrecen, máshova nem mennék. Vagy esetleg Szeged környéke. Nyilván a Balaton környéke viszont megkapó, vagy épp Pécs.

Attól függ mi a szempont. Konkrét megyét felesleges nézni, Pesten kívül csak a megyeszékhelyek élnek, a kis városok éppen annyi ember látnak el munkahellyel (vagy annyit sem) akik a 10 km-es környéken laknak, ott vagy szerencsével élhetsz meg jól, vagy vállalkozással.

2021. jan. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

2000-es évek elején az egyik szerencsejátékon rám mosolygott a szerencse.

Ha felelőtlen lettem volna pestre vagy vagy külföldre költözök mint ahogy sok ember csinálná, de gyorsan el is ment volna.

helyette az egyik legszegényebb megyébe mentem, az egyik kisvárosba.

Persze addig kitartó terepmunkát végeztem, hol milyen emberek élnek, milyen a környezet.

Csináltam pár kisebb céget, vettem pár üzletet, meg egy szép kertes házat pár átlagos de új autóval.

Na ezek mostanra a közel húsz év alatt a nyereményem többszörösét kitermelték, sokan azt se tudják honnan jöttem ide, csak azt tudják hogy ennek az embernek van mit a tejbe aprítani.

Szóval én csak baranya, békés,borsod vagy szabolcs megye között válogatnék megint ha újra kezdeném, max még hajdú-bihar megye jönne számításba.

2021. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Somogy,Zala, Komárom megyékben gondolkodok.
2021. jan. 29. 17:34
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Mi a szakmád, milyen munkahely érdekelhet?
2021. jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
Pont a legjobban fizető megyékbe...
2021. jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%

Megköszönöm a sok üzleti tanácsadónak aki írt, de sikeres üzleti modellem van, nem kérnék tanácsokat.Ezért is nem írtam senkinek privátban vissza.

Ha 20 év után sikeresen megy minden a maga útján, ahhoz nem kell üzleti tanácsadás.

Amúgy mezőgazdaságba, logisztikába, fuvarozásba raktam mindent.

Akkoriban egyiket se gondolta senki hogy ennyire menni fog.

2021. jan. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%
8.as: te vagy a kérdező másik regről????
2021. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

#8 LE buktál.

Egyébként Heves megye.

2021. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!