Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tiltja bármi ennek a mellényne...

Tiltja bármi ennek a mellénynek a viselését?

Figyelt kérdés
Faluban élek, tegnap este szembe jött velem egy biciklis egy a fővárosiak által használt közterület felügyelet mellényből. Tudtommal a faluban nincs ilyen "szervezet". Megkérdeztem miért van rajta a mellény. Azt mondta A láthatósági funkcióját használja és semmi nem tiltja, mellesleg az autók is távolabbról kerülik ki. A kérdésem, hogy tényleg nem tiltja bármi ennek a viselését (csak viselését, nem pedig visszaélést)?

2021. febr. 6. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
A mellény viselését nem tiltja semmi
2021. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Azt tudom, hogy a rendvédelmi szervek egyenruháját tilos jogosulatlanul viselni, de mivel az önkormányzati rendészet meg közterület felügyelet stb. nem az, ezért én is erre gondoltam.
2021. febr. 6. 21:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Még arra lennék kíváncsi, hogy kapna-e a Rendőrségtől a viselő valami figyelmeztetést, ha észreveszik?
2021. febr. 7. 14:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem
2021. febr. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!