Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért baj ha édesanyával élek?

Miért baj ha édesanyával élek?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok. Anyukámnál élek kertes házban. A barátaim, ismerőseim mindig csesztetnek hogy itt lenne az ideje elköltözni de mindig panaszkodnak a Lakbér miatt. Régebben dolgoztam most úgy gondoltam kicsit pihenek addig a félre tett pénzemből meg anyukám nyugdíjából szépen elvagyunk. Ez tényleg ekkora baj ?

2021. febr. 10. 19:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%

ez a muterod nyugdíjából elvagy ennyi idősen,azért furán hangzik.

mert ha muter nyugdíja mondjuk havi 5 kiló,akkor nem akkora para ez.

de ha csórinak ilyen 100-150 e és ahelyett,te adnál neki lóvét,leveszed tőle...nah ez nem lenne épp helyes cselekedet.

2021. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igazából már megkaptam a választ a kérdésemre hogy nem baj ha itt vagyok.De kedves utolsó nem belőle élek. Van félre rakva pénzem azt élem szépen lassan fel
2021. febr. 10. 20:12
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
wow hát tényleg, nagyon irigykedhetnek, majd tíz év múlva hogy fognak irigykedni, mikor nekik kész a ház hitelének a fele, neked meg egy fillér megtakarításod nincs, mert elpihented, meg munkád se nagyon, ugyanezen okból...
2021. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%
Azért ahhoz pofa kell, hogy 27 évesen valaki az anyja nyugdíjából járjon kûrvázni....
2021. febr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában nem lenne baj, de a te sztorid sántít...szedd össze magad.

Mi az hogy 27 évesen kipihened a munkát? Meg hogy ha úgy van kvzni mész...feléled a félretett pénzt...de minek ?? Gyűjts minél többet inkább hogy később saját lábra állhass ha eljön az idő...párkeresés nehéz lesz ezzel a mentalitással...

2021. febr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem irigyek a barátaid hanem jót akarnak neked.Inkább elvannak képedve.Pátyolgatni akarnak mint egy kis gyereket.Pedig nem kéne mert léhűtő vagy.Bocs.
2021. febr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
80%

Amúgy de, baj. Édesanyád nyugdíjából élsz, ami gondolom nem egy vagyon.


Te miből fogsz megélni, ha - ne adja az ég - történik vele valami? Illetve miből fogsz megélni nyugdíjas korodból?

Tudod, ott számít hogy mennyit dolgoztál.

2021. febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem akarok ebbe belemenni, veszekedni Nem győzöm kihangsúlyozni van saját félre tett pénzem abból szórakozok,élek. Képzeld még saját autóm is van. De Már kaptam választ a kérdésre. Kedves utolsó ne gondold ennyire túl vedd kicsit lazábbra. Élvezd az életet. Az én dolgom hogy miből fogok élni nyugdíjas koromban Egyébként Most keltem fel:) remélem kész az ebéd.
2021. febr. 12. 14:22
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Ne törődj vele. Az utolsó időket éljük. Több tízezrek Jézus eljövetelét várják. Isten is így akarja, hogy pihengess, a sok más hagy dolgozzon, minek...
2021. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!