Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy kéne ezt helyesen lereagá...

Hogy kéne ezt helyesen lereagálni? (Szomszéd összekutyagumizta az autónkat)

Figyelt kérdés

Előzmény: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1095..


Új kérdést írok ki, mivel már rájöttünk hogy mi az oka (elfoglaltuk a "helyét") és a következő lépésben gondolkodunk.


Nagyon szívesen megtorolnánk, persze, de egyrészt nem akarok lesüllyedni az ő szintjére, másrészt féltem a kocsit.

De nem akarom annyiban hagyni, hogy csak mert odaálltunk egy üres helyre (amiről honnan tudjuk, hogy valaki kisajátította?) az volt a válasz, hogy összemázolta a kilincset kutyagumival.


Mármint eleve nem volt jogos, hogy az a hely tilos mindenki másnak, de attól függetlenül írhatott volna egy cetlit vagy valami.


Mi lenne a helyes lépés most? Szóljak a közös képviselőnek, vagy írjak neki egy üzenetet magam? Lenne valami eredménye?


2021. febr. 11. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én becsöngetnék hozzá és lemagyaráznám neki, hogy közterületen nincsenek saját parkolók. Ha nem tetszik neki valami, akkor meg szóljon.


Ez a kultúrált megoldás. De azt hiszem én inkább gyűjtenék 1 adag szart és elkenném a lábtörlőjén, mert az ilyen prosztó paraszt csak abból ért.

2021. febr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos még azt sem figyeltem meg, hogy melyik kocsi áll ott (eddig nem néztük, tegnap meg nem volt időnk rá) pláne hogy melyik az ő lakása :/ A lábtörlőset meg akkor sem tenném, ha tényleg egyáltalán nem lehetne normálisan megoldani a dolgot, mert a gyáva parasztja képes lenne kiszúrni a kerekeket vagy hasonló.
2021. febr. 11. 08:40
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Becsengetnek hozzajuk, es elmondanam, hogy ha nem hagy fel az akcioival, akkor 2 dolog fog tortenni.


1.kutyaszar kerul oda es akkor, amikor es ahova a legkevesbe szamit ra.


2.fenykepet keszitek az esetrol, es osszevagva a szomszedom arckepevel facebookon kozzetennem, hogy milyen kedves emberrol van szo, termeszetesen az emlitett szemelyt betagelve.

2021. febr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De nem tudom hogy hol lakik :(
2021. febr. 11. 08:42
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

"fenykepet keszitek az esetrol, es osszevagva a szomszedom arckepevel facebookon kozzetennem, hogy milyen kedves emberrol van szo, termeszetesen az emlitett szemelyt betagelve."


Ő meg jó keményen beperel rágalmazásért, becsületsértésért, és még meg is nyeri.

2021. febr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed a közös képviselőt, ő garantáltan ismeri a fazont.
2021. febr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb hozzáállás szerintem az, hkgy nem süllyedek az ő szintjére. Ez butaság! Az ilyen emberek, csak azokat az információkat tudják feldolgozni, értelmezni, ami az ő síkjukon történik, pont mint ahogy egy régi pc-n sem fut mai program. Pont hogy az ő a szintjén kell fellépni vele szemben, erőt kell mutatni, különben nem áll le soha.
2021. febr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak elkezdi karcolgatni a kocsit, vagy kiszúrni a kerekeit, vagy még rosszabb.
2021. febr. 11. 12:30
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen ha háborút kezdesz harc lesz.Először csak szar aztán karcolgatás, verekedés, Meg kell várni kifigyelni, és értelmesen elmondani neki fejezze be ezt a viselkedést. Lehet nem teszi meg, akkor legközelebb feljelented,
2021. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A kocsit azért ne féltsd annyira...neki is van (tehát ugyanolyan könnyű célpont, mint a tied) :)

Lesd ki, ez legyen az első.

2021. febr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!