Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akik Angliában éltek, hazakölt...

Akik Angliában éltek, hazaköltöznétek e? Ha igen, miért, ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 15:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Esélytelennek tartom, hogy valaha visszaköltözzek Magyarországra. Annak nagy esélye van, hogy másik országba költözök (a párom holland, lehet Hollandiába költözünk), de Magyarországra biztosan nem költöznék vissza, minden szempontból csak rosszabb lenne.

27/N

2021. febr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Egy ismerősöm haza jött, mert elhitte, hogy itt csuda jó. Fél év után visszament.
2021. febr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem jött be Anglia, de Magyarországra nem költöznék vissza így átjöttem Írországba és itt jól érzem magam. Két barátom már 10 éve kinn él UK-ben is ott is akarnak maradni, nekik bejött. Olyan ismerőseim is vannak, akik pár év után hazaköltöztek, a legtöbben nem bánták meg, de olyan is volt aki azóta visszament.
2021. febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Buda orokke hianyozni fog, de csak akkor jonnek vissza, ha harmadara visszamennenek az ingatlanarak, ertelmezheto elelmiszer-valasztek volna, es a Habsburgok iranyitanak az orszagot.

Nem, soha. Barmennyire faj.

Franciaorszagban lennek nyugdijas esetleg.

2021. febr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos vissza kell koltoznom,mert hamarosan nyugdijba megyek,es a nyugdij varhato osszege nem lenne eleg az itteni megelhetesre,segelyt pedig nem akarok igenybe venni.
2021. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
20 év után jöttem haza 2 éve, sose mennék vissza, utáltam az utóbbi 10 évben, miután gyerekeim lettek.
2021. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy mindig azt írja a többség, hogy eszük ágában se lenne hazaköltözni, én viszont mennék. El nem tudom képzelni, hogy itt maradjak örökre, csomó minden nem úgy alakult, ahogy elképzeltem, anyagilag se éri meg annyira. Nem, nem szar munkám van. Más ország is vonz, szóval vagy váltok vagy hazamegyek, de itt nem maradok!
2021. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Deniel01 ***** válasza:
84%
Nagyon sok embernek nem jött be Anglia . Egy hatalmas mérleghinta egyszer fenn egyszer lenn szitu, itt mindenkinek kijön az igazi énje! Valaki elszàl aztán pofàra esik valaki összetör,valaki beéri az àttlag élettel 5 éve takarít! Én mindig azt mondtam hogy nem azért jöttem ki hogy sporoljak legyen egy gagyi munkàm stb!5 év alatt 3 céget bebuktam 4. Bejött ! Ma van 17 alkalmazottam! És ezt úgy értem el hogy közbe végig megtartottam a becsületemet és az önbecsülésemet! És ez a vàlasz a kérdésedre! Sajnos Magyarországon ismeretségel,gerinctelenségel, kihasználva mindenkit lehet csak ilyet elérni és akkor is megszólnak hogy miből?? Amíg idekint az ilyet kitagadjàk
2021. febr. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Soha. Inkább kéregetnék Argentínában, ha muszáj. Miért nem? Mert Magyarország tele van magyarokkal, nyilván, amúgy nem lenne különösebb gond vele, még ha kicsit középszerű, jelentéktelen, és csúnyácska is.
2021. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Hm én még fiatal vagyok,de alig várom,hogy hazaköltözzem. (Jövőre esedékes) mindig azon gondolkodom,ha esetleg 18 éves koromba jöttem e volna ki akkor vajon másként látnám e a helyzetet...

Nem jött be az "Angol nép" a szokásaik a viselkedésük ételeik!se semmi! Azóta is magyar boltba járok ételért igaz 6xoros áron.

Hálás vagyok,hogy kaptam munkát összetudtam gyüjteni 1 lakásra valót csak mi ennek az ára.

5 éve vagyok kint és már szinte mindenről lemaradtam ami otthon történik.

5 év mínusz ami sose fog visszajönni

Lemaradtam a bátyám esküvőjéről az unokaöcsém ballagásáról a bátyám első gyerekének születéséről millió szüli és névnapról a karácsonyról ne is beszéljünk szóval nagy az ár sok a lemondás

2021. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!