Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen hely lett a Hős utca...

Milyen hely lett a Hős utca környéke a gettó felszámolásával?

Figyelt kérdés
Még mindig veszélyes a Hős utca és a Népliget közötti szakasz? Milyen villamossal az a pár megálló?

2021. febr. 16. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Felszámolták a gettót?

Én még nem hallottam erről...

2021. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem teljesen. Idén júniusig van határidő.
2021. febr. 16. 16:01
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Hol számolták fel a gettót? Mert sehol nem olvastam.
2021. febr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hisztiznek most a Hős utcás blogban, miután évtizedekig rettegésben tartották a környéket és végre felszámolják az egész putrit!

Mintha olyan jó lett volna az a hely!

2021. febr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy felszámolták, bármi mozzanat lenne, azzal tele volnának a hírek.


Ott (Százados negyed) lakóként én már nem értem, mi van.

Volt 2 év, amikor tele voltak a hírek a híres Hős utca 15A-val és B-vel. Ekkor a mi negyedünk is tele volt sajnos drogosokkal, de eljutottak többek között a Pillangó parkba.

Aztán egyik pillanatról a másikra visszaállt a régi rend, sőt, a Hős utcai villamosmegálló nyugodtabb, mint valaha...

2021. febr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Semmi nem történt ott még. Kőbányai vagyok, benne lenne a helyi újságban. Amúgy hiszem, ha látom...
2021. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4-es!


Én is beleolvastam abba a blogba.


5-ös!


A Pillangó parkos sztorit is olvastam.


6-os!


Júniusig van határidejük és elvileg már nincs ott akkora mozgás.

2021. febr. 16. 17:58
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#4: linkelnéd azt a blogot?

csak nem a városmindenkié gittegylet írja?

2021. febr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyi történt, hogy pár éve zajlanak a kilakoltatások: cserelakásokat kapnak, illetve próbálják a magántulajokat kivásárolni. Egy ottani lakásért 4-5-6 milliót ajánlott nekik az önkormányzat, amiből nem sokra megy az ember, főleg pesten. Ezért kampányoltak a mindenféle jogvédő szervezetek, hogy ez így nem járja. De ahogy tudom, már csak pár család lakik ott, a novemberi közmeghallgatáson azt mondta a polgi, hogy már nincs sok hátra. Idén muszáj lesz befejezniük, különben elbukják az állami támogatást amit a telep felszámolására kaptak. Gyakran járok arra, nincs már mozgás, 1-2 ablakban látni már csak világítást.
2021. ápr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!