Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Fiúk, milyen gyakran mennek...

Fiúk, milyen gyakran mennek oda hozzátok nagyvárosban pénzt kéregetni? Szoktatok adni nekik?

Figyelt kérdés
2021. febr. 21. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Random c-k?

Haha Miskolcon nőttem fel, velem holmi Deák téri nem baszik ki :D

2021. febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyakran. Megválogatom, hogy kinek adok, a részeg leeohadt alakoknak nem. Akik valami értelmes dologra gyűjtenek azoknak igen, úgy, hogy megveszem nekik. Például vettem ételt és vonatjegyet is már valakinek. Van aki ezt elutasítja, az nem kap egy kanyi vasat se, mert át akar verni. Illetve az utcazenészeknek szoktam adni, közülük is azoknak, akiken látszik, hogy rendezett életük van, szeretik csinálni amit csinálnak és nem csak kényszerből csinálják, illetve akiknek nem baj, hogy hallgatom a műsort.
2021. febr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán adok, a legtöbb sajnos üzletszerűen kéregető hazug szélhámos. Sajnálom a kivételt, aki tényleg megérdemelné..
2021. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán járok Pesten, de mindig van akkor aki cigit kér...amúgy szoktam adni, de nem gyakran.
2021. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos gyakran. Nem szoktam adni.
2021. febr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten élek, de aránylag ritkán találnak be tarhálók, pedig naponta áthaladok nagyobb csomóponton is. Azóta nem adok egy petákot sem az ilyeneknek, miután az utolsó "szerencsés" a kapott pénz után visszakérdezett, több nincs-e.
2021. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem adok. Pesten rengeteg helyen van ingyen ebed a csoveseknek. Meg adnak nekik ingyen ruhst cipot es tisztalkodoszereket. Sot meg szamitogeoet es netet is biztositanak nekik munkakereseshez!!


Egesz nap ott uldogel napozik az utcan,mikozben en halalra dolgozom magam.

2021. febr. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én német nagyvarosban élek. Itt csak ülnek és aki pénzt ad nekik megköszönik. Itt nincs olyan hogy "tezsvír aggyán mán' pínzt éhezs a tíz purdé"...
2021. febr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!