Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet kezdeni egy gyütt...

Tamas3791 kérdése:

Mit lehet kezdeni egy gyütt ment problémával?

Figyelt kérdés

Új lakók költöztek az utca végére (zsákutca) a faluba. El lett mondva hogy az utca végén egy kis leforduló van, ahol mindenki meg szokott fordulni. Az a terület egy magánterület, ahol a tulajdonosa megengedte, hogy ott fordulgassunk meg. Na most elkezdték azt csinálni, hogy beállnak oda, és kikérik maguknak, hogy de hát az nem a mi területünk ne szóljunk bele.

Ilyenkor mit lehetne tenni? Gondoltunk a polgármesterre, meg a föld tulajdonosára (egy 82 éves néni) mert az új lakók nem túl értelmesek.



2021. febr. 25. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak a föld tulajdonosa tud valamit csinálni.
2021. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Elég proli dolog gyütt-mentezni az új lakót. Lehet, hogy azért vettek zsákutca végén álló házat, hogy ne átjáró ház legyen náluk és ne zavarja senki a nyugalmukat. Forduljatok meg máshol.
2021. febr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Forduljunk meg máshol de hol? A házak előtt? És centizzük ki a kerítést meg az árkot hogy egyiknek se menjünk neki


Eddig minden ott lakó tiszteletben tartotta azt hogy az egész utca ott fordul meg akkor ők miért nem tudják

2021. febr. 25. 19:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"A terület magánterület". Azaz te semmit nem tudsz kezdeni vele, a terület tulajdonosának van joga bármit is csinálni, ha zavarja.
2021. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Kinek a magánterülete? Az övék?

Vagy a 82 éves néni a tulaj?


Van egy gyanúm, hogyha a néni a tulaj, akkor addig terrorizáltátok, amíg “megengedte”....


Nem mellesleg az Y megfordulás jogsifeltétel

2021. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A tulaj a néni ahogy mondod de senki nem terrorizálják, egy nagyon kedves néni aki a faluban mindenki ismer és szeretet. A falu Roza nénije.


Oké az y fordulás jogsi feltétel de ha meg béna vagyok és neki megyek a kerítésnek akkor meg én leszek a rossz, hogy menjek ki így az utcából.


Ők egyszerűen úgy döntöttek hogy nem érdekli őket az utca "szabálya" amit mindenki tiszteletben tart

2021. febr. 25. 20:00
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Kinek a területén parkolnak? Közterületen vagy magánterületen?
2021. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Magánterületen ami a néni erdeje
2021. febr. 25. 20:11
 9/10 anonim ***** válasza:
92%

Ti fordulgathattok ott 0-24 , de ők már nem parkolhatnak?

Mi ez a diszkrimináció?

Nekik nem szar, hogy 0-24 azt kell hallagatni hogy 100 kocsi megy oda vissza, mert az Y fordás senkinek nem megy?


Nincs kapubejárótok ahol meglehet fordulni? Nem értem amúgy...

2021. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem teljesen értem a problémát, miután magánterület. Akinek meg nem megy az Y, az gyakorolja, mert sehol senki nem fog azért odébbállni, mert béna vagy. 🤔
2021. febr. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!