Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Most hogy sehol sem lehet...

Most hogy sehol sem lehet vizelni, elfogadott hogy egy férfi a városban egy sarokban odavizel?

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Lehet nem olyan állapotban volt a férfi, így nem is volt eszébe, hogy nem lehet. Egyébként, nem is tudtam, hogy nem lehet vizelni sehol. Nem értem, miért ne lehetne? Jó mondjuk, nem közönség előtt, de egy bokor mellett, diszkréten el lehet végezni a dolgot. Azt ne mondja senki, hogy még nem csinált ilyet, nem lehet valaki ilyen álszent. És én amúgy is pont leszarom, ki hol hugyozik, ő dolga, ha menni kell, akkor menni kell.
2021. febr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Nyilvános vécék vannak, vagy bírja ki hazáig. (Vagy végezze el a munkahelyén napközben)
2021. febr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Eddig sem lehetett nagyon sehol este felé, eddig sem volt elfogadott.

Ettől függetlenül jobb mintha a gatyába menne.

2021. febr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Miért ne lehetne? Benzinkút, nyilvános wc, pláza, hipermarket... nőként én is meg szoktam oldani, pedig tényleg bosszantóan kevés nyilvános mosdó van, de nekem nem opció az utcasarok. :D
2021. febr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akadhatnak kivételes helyzetek, de azért kisgyereken meg prosztatás idős emberen kívül azért illene elkerülni, hogy ilyesmit csináljon az ember.

Én is voltam már úgy, hogy annyira kellett, hogy amíg a buszra vártam, nem bírtam egy helyben állni, hanem járkálnom kellett. Mégsem tiszteltem meg egyik bokrot sem.

2021. febr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem elfogadott. Viszont nem minden városban van nyilvános wc. Én nem is kisvárosban lakom, nálunk nincs egy darab nyilvános wc sem. A Tescoban(belvárostól messzebb) és az Intersparban(belváros) van csak wc, mégsincsenek random pisilő emberek az utcán. Ja, persze van még wc a buszpályaudvaron, de ennyi.
2021. febr. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Akkor már egy nő is megteheti, ne legyen nemi megkülönböztetés.

Ha a pisi oké, a kaka miért nem?

Na ugye, milyen szép látvány is lenne hogy méterenként mindenhol a húgy tócsa, a sz4r, meg a guggoló emberek.


Bírd ki hazáig vagy használj nyilvános wct.

2021. márc. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!