Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Veszprémben vannak olyan...

Veszprémben vannak olyan fodrászok, akikhez nem kell előre bejelentkezni? Ha igen, kik ők?

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Nem vagyok veszprémi, de egy jó tanácsot fogadj el!

Olyan fodrászhoz ne menj, akihez nem kell bejelentkezni, mert az nagyon ráér és az nem jó jel!

2021. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Természetesen Veszprémben is van érkezéses fodrászat. Majdnem 10 évig hozzájuk jártam a Plázában, amely üzlet mindig dugig is volt, nagyon ügyesek a csajok:)

A vírus kicsit máshogy rendezte a dolgokat, az az üzlet nincs többé, viszont sokan átköltöztek csapatostul az Interspar legvégébe (a Vevőszolgálat mellé), ami megint egy gyöngyszem. Ajánlom nagyon.

2021. márc. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Weboldaluk van? (Ha nincs, tudod esetleg, hogy vállig érő hajból rövidet mennyiért vágnak?)

🙏

2021. márc. 1. 11:43
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez az?

[link]


(Bocs, nem vagyok veszprémi.)

2021. márc. 1. 12:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, ők azok:) Árakat sajnos nem tudok, hívd fel őket.
2021. márc. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi szépen!!!
2021. márc. 2. 02:46
 7/8 anonim ***** válasza:

hairport.hu is jó, ez a tesco-ba.


Én nem szoktam időpontot kérni, amikor megyek boltba megpróbálok becsúszni. Van hogy összejön van hogy nem.

2021. máj. 5. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2021. máj. 5. 05:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!