Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan lehet kezelni egy...

Hogyan lehet kezelni egy ilyen embert? Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Igazából már lakást keresek mert agyamra megy, de azért leírom, mert érdekelnek saját sztorik és tapasztalatok.


Emberünk hazaérkezése után a koszos utcai cipőben végigmássza a linóleumot, bemegy a fürdőszobába is wcre. Utána kezet mos, visszamegy a bejárathoz levenni a cipőjét. Majd visszamegy valamiért a fürdőszobába még, és hangosan, erélyesen számonkér ENGEM, hogy miért sáros a padló.😖😷 Aztán amikor megmondom neki az igazat, hogy azért sáros a padló, mert koszos cipőben sétálgat a lakásban, akkor én vagyok az idegesítő, szemét boszorkány, akivel utál beszélni mert csak bántom őt. És én csak cseszegetem meg kötözködni tudok vele.


De ez csupán egyetlen példa volt a hétköznapokból. Csinál valami butaságot, majd a másik embert veszi elő, hogy hogy képzelte és miért van ez meg az. Miért van tele a mosogató? Azért mert TE telepakoltad és nem mostad el magad után az edényeket. Tehát ő megcsinál valami hülyeséget és később engem kér számom miatta, mert vagy nem emlékezik rá hogy ő tette, vagy hülye. Nem tudom eldönteni. Már utálok belépni a lakásba.



2021. márc. 2. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki ez neked?

Társbérlő, vagy élettárs?

Mert nem mindegy a válasz szempontjából.

2021. márc. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk kapcsolatban. Együtt lakunk csak.
2021. márc. 2. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2

Akkor miért nem vagy képes elküldeni a p.icsába?

Amikor rajtad kéri számon a saját szarát, akkor mondd neki, hogy "Magadat kérdezd!" és hagyd ott!

A fene sem magyarázkodna neki, nem a párod, nem a rokonod, egy 123-ik senki, aki azért basáskodik feletted, mert hagyod!

2021. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már hogy basáskodna, ha nem takarítok utána? Ha rendetlenséget csinál, ott marad neki, amíg össze nem szedi maga után.
2021. márc. 2. 15:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"a jó krva 4nyádért!"

Ennyi lenne a válaszom neki. Utálom az ilyen embereket.

2021. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Amikor hazaér szó nélkül verd meg baseball ütővel.
2021. márc. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na nálunk ugyanez van. Kiköti, hogy ne zajoljak, mert ő dolgozik, ezért csak gyűjtöm a mosatlant, majd feláll, és lecsesz, hogy miért van tele a mosogató. És hasonlók. Nem tudok mást tenni, csak higgadtan elmagyarázok neki folyton mindent, hogy mi miért van. De attól még folytatja legközelebb is.
2021. ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!