Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Székesfehérváron az Erzsébet-L...

Székesfehérváron az Erzsébet-Lövölde út mennyire jó/rossz környék?

Figyelt kérdés

Már fél éve keresünk Székesfehérváron eladó lakást, direkt egy típusú panellakást keresünk, amiből nincs túl sok, és most meghirdettek egyet az Erzsébet út-Lövölde sarkán lévő tízemeletesekben.

Azt tudom, hogy az Erzsébet út 4-6-8 tömb az full önkormányzati lakás, de elvileg nem szociális alapon vannak kiadva a lakások, hanem költségelven (közalkalmazottaknak) és piaci alapon (licitálni lehet rá).


Minden más szempontból ideális lenne, közel vannak a munkahelyeink, viszonylag közel van a belváros, közel a vasútállomás, a lakás is olyan áron van hogy maradna felújításra is pénzünk, csak a környéktől félek kicsit.


Székesfehérváriakat kérdezem érdemes ott lakást venni, vagy keressünk inkább tovább?



2021. márc. 6. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Rossz híre van a környéknek. Sok balhés c kategóriás lakik arra, még azt is pletykálták, hogy a fehérvári maffia törzshelye. Én pár utcával beljebb a központ felé (Mancz János utca) laktam 7 évig. Azt a részt bátran merem ajánlani.
2021. márc. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!