Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van-e valami remény? A szomszé...

Van-e valami remény? A szomszédom hétköznap folyamatosan üvöltözik, hétvégén pedig bulikat szervez. Rendőr, szép szó, büntetés nem használ. Elköltözni nem tudok. Birtokvédelmi eljárásnak nem látom értelmét. Nem tehetek feljelentést? Panelház.

Figyelt kérdés

Ha bulit szervez, akkor úgy érzem, hogy joggal hivom ki a rendőröket. Azonban az üvöltözésével nem tudok mit kezdeni. Azért üvölt, mert számitógépes játékokkal játszik. Üvöltésre azért nem próbáltam rendőrt hivni, mert késő este abbahagyja, tehát legalább aludni tudok. Egyszer beszéltem vele, és azt mondtam, hogy üvöltözzön nyugodtan, csak bulit ne szervezzen, hogy legalább aludni tudjak.

Viszont az üvöltése még a bulizásnál is hangosabb és elviselhetetlenebb. Egyszerűen csak fekszem az ágyban, ő random elüvölti magát, én meg szivrohamot kapok. Rámegy az egészségem, az életem, mindenem.

Úgy érzem, hogy nincs remény.



2021. márc. 7. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem költözik el, akkor csak azt tudod tenni, hogy te költözöl. Addig is marad a füldugó, vagy az ipari fülvédő, tudod, az a narancssárga cucc. Lehet pereskedni, meg levelezni, de semmi értelme, ha eddig üvöltözött, akkor ezután is fog. Amúgy ez még csak az alap, vannak magasabb fokozatok is. Az én fölső szomszédaim légkalapáccsal bontották a falakat hónapokig. Ekkor költöztem el.
2021. márc. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Éjszaka a kinti villanyórát lecsapod mikor üvölt. Azután ha kimegy visszakapcsolni az áramot akkor lekveresz neki két sallert. Ha te nem akarsz verekdni akkor meg egy izmosabb egyént felbérelsz.
2021. márc. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is orditozos szomszéd van(volt).

3 évig turtunk, annyira, hogy én már iszonyú szorongó lettem stb. Ha elmentem a lakása előtt, mindig kiszolt, hogy a ku,va anyád (és még sorolhatnám). A lakásban folyamatosan ordított felfelé meg verte a plafont, közben nyomta, hogy "megöllek, meghalsz" meg hasonló szövegeket, egyszer úgy ment el mellettem, hogy egy kés volt nála.

Rendőrség szintén nem ért semmit, önkormányzatnal annyit mondtak, H fogjon össze az egész lakóközösség, akkor esetleg lehet valamit tenni (gondozás alá vetetni).

A lakók a lépcsőházban többen féltek ettől a csavotol. (A családom engem is féltett, mert az ilyen mindenre képes..)

Aztán egyszer a birka turelmu ferjemnel valami elpattant.

Lement hozzá és levert neki egyet és közölte vele, hogy nem muszáj egynél leállnia. Először persze jött H rendőrt hív stb, de a férjemnek sikerült "meggyőznie" hogy álljon le, mert nem ez lesz az utolsó találkozásuk.


Azóta nálunk síri csönd van. Nem mondom, hogy ez jó megoldás, sot. De van, akinél csak ez segít.

2021. márc. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az erőszak nálam nem opció, az ipari fülvédő tűnik az egyetlen megoldásnak, köszönöm az ötletet.
2021. márc. 7. 11:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Azzal csak annyi a gond, hogy azokat a dolgokat sem fogod benne meghallani, amiket meg kéne.

2021. márc. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És drága is. Akkor marad mindegy igy, a lakókkal megpróbálok összefogni.
2021. márc. 7. 16:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Ipari fulvedot lehet hasznaltan is venni olcson!!

A telefont rezgore allitod melletted uvegaszton (uveglapot tegyel az ejjeliszekrenyre) es ugy meghallod az ebresztot egy erosebben rezgo telefonnal.(tipik nokia regi telok)


Ha bulit szervez,utana alszik. De akkor te tv-zhetsz hangosan vagy csongeted a telodat hangosan.

2021. márc. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a bejarati ajtajába bele kell rugni esetleg vmi büdös sajttal bekenni a lábtörlőt.Illetve még a panel csövön lévő kalimpálás is sokat segít nagyon hangos akarhanyszor ordít ez a barom azonnal verni kell a panel csövet s nyomatékosítani hogy fogja be a po..áját! Vagy leba@ni a villanyórát vele együtt.
2021. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!