Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kertvárosban, Budapesten...

Kertvárosban, Budapesten mennyi az esélye hogy normális, békés, "láthatatlan" és kötekedésmentes szomszédod legyen, avagy: bármelyik kerületben kifogható olyan ingatlan amiben kertvárosban él az ember és teljes mértékben nyugalomban? Hol van ilyen?

Figyelt kérdés

2021. márc. 14. 17:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
0 az esélye, biztos hogy bolond lesz az egyik szomszédod mindig.
2021. márc. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi Bel Budán lakunk. Mindenki csendes, normális a házban. Nem is érzékeljük a szomszédokat. Igaz, nem panel, így nem is olyan vékonyak a falak.
2021. márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Én valami olyasmi feelingre gondolok, amikor a "srácok fociznak az utcán", városban él az ember, nyugalom van és békesség, KERTVÁROS,.. ".

Ebben nőttem fel, ezt keresem.

Lehetséges még ilyen?

2021. márc. 14. 19:22
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Én laktam panelban, most kertvárosban lakok és a kertvárosban 5-ször debilebbek az emberek.


"srácok fociznak az utcán"


konkrétan ki mentem a fiammal rúgni a labdát az utca végébe, 5 perc múlva jött egy papa hogy ne ott randalírozzunk...

2021. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ajajj....
2021. márc. 14. 20:02
 6/14 A kérdező kommentje:

Még egyszer : én kertvárosban nőttem fel. Semmi panel.

Kertváros: széles, békés utca, ősfák, nyugi, villák vagy inkább családi házak.

Semleges környezet olyan értelemben hogy senki nem "ba...ztatott" senkit.

'67-ben születtem, Budapest, Pest.


A kérdésem : Budapesten található még olyan hely, ahol kb. ilyen "idilli" nyugalom még található, avagy esélytelen?

2021. márc. 14. 20:07
 7/14 anonim ***** válasza:
Budapesten belül nem igazán. Esetleg nagyon kint a peremen.
2021. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én tősgyökeres pestszentimrei vagyok, és azt mondom, hogy ez még talán az egyik legvidékiesebb része Budapestnek. Viszont az utcán való focizás sajnos kizárt, mert az utóbbi években annyira megnőtt a forgalom még a legkiesőbb utcákban is. A miénk lassan kb. autópálya-szintű forgalmat bonyolít le csúcsidőben, pedig mellékutca :( Kvázi-nulla forgalmú utakat már tényleg csak vidéken lehet találni, pl. egy hajdú-bihari faluban, városban esetleg valami zártkerti övezetben. Egyre inkább húz a szívem vidékre, mert lassan megtelik a környék és a nyugalomnak annyi. A szomszédokkal, lakossággal viszont semmi gond nincs, ez a nagy előnye az "igazi vidékkel" szemben :)
2021. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Belvarosi tarsashazban lakunk a koruton teglahazban! Csend van egesz nap. Kiveve,ha vki felujit. (Itt gyakran valtoznak a tulajdonosok a sok befekteto meg kiado lakas miatt.) De nincs orditozas se semmi zaj.

Vannak orditozo szomszedok,de ok a lakasukon belul orditanak egymassal es a lakasunkbol nem halljuk oket,csak,ha az ajtajuk elott megyunk el. Ha talalkozunk veluk a lepcsohazban,kedvesen beszelgetunk veluk!!

2021. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kötekedés akkor van, hogyha az egyik szomszéd háborgatja a másik emberek nyugalmát.

Magyarán te azt akarod, hogy a te zavaró létezésedet a szomszédaid kötekedés nélkül elviseljük?

Te akkor vagy nyugodt ha bármit meg csinálhatsz anélkül hogy más azért szót emelne?

Javítsd ki ha félreértettem. Abból még sosem volt kötekedés hogyha mindenki csöndes betartja az együttélés szabályait. Ha meg valaki nem tartja be és a másik felhívja erre annak a figyelmét akkor máris az van, hogy az kötekedik?

2021. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!