Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten, vidéki városban,...

Budapesten, vidéki városban, vagy falun laksz ? Szeretsz ott lakni ?

Figyelt kérdés
Aki vidéken, kommentben leírhatja a település nevét, ha akarja.

2021. márc. 21. 16:43
A kérdező szavazást indított:
Budapesten élek és szeretek itt lakni. 💛
Budapesten élek és utálok itt lakni. 😠
Vidéki városban élek és szeretek itt lakni. 😎
Vidéki városban élek és utálok itt lakni 😫
Falun élek és szeretek itt lakni. 🤩
Falun élek és utálok itt lakni. 😟
86 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Budapest, kis panel.

Alapvetően jó itt, etrém alacsony rezsi, jó szomszédok, minden közel, könnyen elérhető.

Ennek ellenére hülye vagyok, mert agglomerációba akarok költözni az ottani előnyök miatt (saját kert, garázs, műhely, terasz, kevésbé zsúfolt stb.)

2021. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Győr 😎😎😎
2021. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
87%
Falun szeretem, mert nincs olyan nagy tömeg és zsúfoltság.
2021. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
100%
Debrecen, szeretem magát a várost de pár év múlva tovább kell költöznöm, mert a fővárosban jobbak a munkalehetőségek. Most oké de nem mindegy ha majd házat veszek, hogy itt adósítom el magam 20 évre ahol csak kevés lehetőségem van új munkára vagy ott ahol pár hét alatt már lesz másik. Budapest vonzáskörzetében lévő kisebb településen szeretnék majd lakni.
2021. márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Falun élek, de csak részben szeretek itt lakni.

Valószínűleg a jövőben városba, vagy város közelébe kell költöznöm.


Békés megye, közel a román határhoz.

2021. márc. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Külföld. Városi agglomeráció. Imádom.
2021. márc. 23. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Megyeszékhelyen élek. Számomra ez a tökéletes középút a főváros és a falu között. Pesten is éltem, nem szerettem. A 11. kerületben eladtam a 1.5 szobás 50nm-es panellakásomat és vidéken vettem belőle egy 100nm-es tégla 4 szobás lakást. Ugyanannyiért :) A munka nem ér annyival kevesebbet, mint amennyivel drágább az élet Pesten.
2021. márc. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bp agglomerációjában falun.


Pont az a bajom, hogy nagyon felduzzadt az agglomeráció, ezért borzalmas bejárni (nálunk a busz és vonat is egy rakás khm). Még egyetemre járok, de valószínűleg nem itt fogok letelepedni. Az emberek mentalitása sokszor zavar, pl az, hogy mindenkivel "jóban kell lenni", de egyébként a hátad mögött a legundorítóbban beszélnek rólad. Nem különösebben érdekel mások véleménye, de ez a kétszínűség zavar nagyon. Meg a végzettségemmel normális munkám Pesten lesz, bejárni meg nem szeretnék. Épp elég volt a gimi és az egyetem volánnal napi szinten.

2021. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!