Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, ha a szomszéd...

Mit tegyek, ha a szomszéd gyerekek este 8-tól 11-ig ugrálnak és sikitoznak a kádban?

Figyelt kérdés
Elég rég óta tűrés van,mert, hogy picik, de már 10 és 12 évesek minden esti program kádban ugrálás közben ordítás. Szó szerint minden este. Nézed a tévét és közben ezt kell hallgatni,elaludni nem lehet, meg kell várni még vége. Párom kétszer ment át az elmúlt héten szépen megkérni, hogy mostmár kicsit legyenek tekintettel ránk is. Bológatás, mosolygás aztán semmi. Ma ismét átment, agresszíven mostmár, mire az anyuka azt mondta, hogy neki a gyerekei az első és így érzik jól magukat, de igyekszik velük beszélni, hogy kicsit talán halkabban és hajlandóak-e fürödni. Ebből nyílván nem lesz semmi szépen kérésre. Ha meg agresszívan lépünk fel megint, közölte, hogy rendőrt hív.

2021. márc. 24. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Szeretkezzetek nagyon hangosan az asszonnyal. Ha átjön, mondd meg neki, hogy neked a párod az első, és ti igy érzitek jól egymást.
2021. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Dugjatok jó hangosan és bömböltessétek a zenét 😁😁
2021. márc. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére évente csak 2 hetet vagyok a lakásunkban, de ugyan ez a szitu az egyik szomszéddal. Én átüvöltök nekik, hogy kuss legyen. Ha nem fejezik be, akkor éjfél körül elkezdem verni a falat nekik. 1-2 nap után veszik a lapot.
2021. márc. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Kezd el hirtelen felindulásból felfúrni egyesével a nyomdapapirokat valahova, lehetőleg minél közelebb a szomszédokhoz.
2021. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Tök gyerekes tényleg, de az ilyen ostobák ellen valóban a visszavágás a legjobb módszer.

Ezek azt hiszik övék a világ, senkire nincsenek tekintettel. Javaslom én is a jó hangos szexelést, vagy a szomszéd falára irányuló erőteljes kalapálást :)

2021. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Visszavágás nem rossz dolog, de kötve hinném, hogy hatna. Erre majd ők vágnak vissza, aztán ti, aztán ők. Nekik az a normális, hogy 2+2 az 5 és nem 4. Sokat nem lehet velük tenni.
2021. márc. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Bejelentés rendőrségen.

2. Bosszúhadjárat - bár kérdés, náluk pont mi hat. Mi nem hangoskodtunk, hanem a postaládájukba tömködtünk minden sz...t (taknyos zsepi, majszos csokipapír) - nem tudták ránk bizonyítani (bár itt azért több lakásban egy lépcsőházban, és többüknek volt gondjuk a kedves családdal)

2021. márc. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a személyes tapasztalatom, hogy a szép szó semmit nem ér. Én is javaslom a hangos szexelést, lehetőleg a hálószobájuk környékén mielőtt elaludnának, és hajnalban is.
2021. márc. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mindent egyszerre amit leirtak itt. Ez a postaládás nagyon jó 😁
2021. márc. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Fújj fel egy lufit, jó nagyra, aztán mikor épp a lépcsőházban van a purgyékkal a muter, lopózz a hátuk mögé és hirtelen szúrd ki a lufit egy tűvel. Purgyék garantáltan tasakot fognak képezni a kisgatyájukban. 😁
2021. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!