Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Társasházban élek,minden...

Társasházban élek,minden héten szinte bulit tartanak,volt már rendőr de semmit nem csinált el röhögött még a bulizokkal,a szomszédok csúnya szavakkal is megilletek már engem, folyamatosan olyan dolgokat ?

Figyelt kérdés
Csinálnak amit nem illik itt, kihez forduljak?

2021. márc. 25. 07:37
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Az ajtómba is bele rúgtak, és engem állítanak be mindenhol hibásnak, egesznap csendben vagyok szinte, vagy elmegyek otthonról
2021. márc. 25. 07:38
 2/30 anonim ***** válasza:
39%
Talán nem kéne rendőröket hivni hanem inkább bulizz te is, legalább van lehetőséged
2021. márc. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Tegyél fel valami teljesen más stílusú zenét max hangerővel, amikor náluk buli van.
2021. márc. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem itt az alapprobléma hogy mért kellett rájuk hívni a rendőrséget? Ezután mégis mit vártál?
2021. márc. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
50%
Ha te is tipikusan az a mindenért jelenthetős szomszéd vagy, akkor ne csodálkozz, hogy így reagálnak.
2021. márc. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon szép ez a bulizz te is szöveg.


Főleg amikor hétvégén pihenne az ember, vagy tudja, hogy másnap dolga van és korán kell kelnie, de a szomszéd elszarja az egész napját mert hajnalig tombol.


Főleg most a rossz amikor 8 után se ki se be, össze vagyunk zárva és még az sincs, hogy később jössz haza vagy elmész valamerre.


Sajnos a primitív emberek csak a primitívségből értenek. Én is elkezdtem bömböltetni vállalhatatlan zenéket, dörömbölni, ajtót csapkodni. Ha belépek a lakásba úgy b..szom be az ajtót, hogy beleremeg minden.


Nem vagyok rá büszke, viszont mióta én vagyok a "fő f..sz" azóta a szomszéd is kontrlooálja valamennyire magát. Gondolom nincs pofája lejönni, hogy figyu ne csináld már azt amit mi csinálunk.


Azt tegyük hozzá, a kérdezőnek joga van rendőrséget hívni ha a szomszéd állat módjára viselkedik. A szomszédnak nincsen joga ezért őt terrorizálni.

2021. márc. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de most először hívtam ki úgy gondolom jogosan, minden héten szombaton jobb esetben szombaton este 7 vagy 8 után kezdődő éjjel 1 tartó hangos üvöltöztés sikoltozás hangos zene eléggé fárasztó tud lenni minden szombaton ezt kell hallgatni, ha szólnának más lenne de nem szólnak
2021. márc. 25. 09:13
 8/30 A kérdező kommentje:
Akinek volt ilyen problémája segítsen
2021. márc. 25. 11:01
 9/30 anonim ***** válasza:
34%

Fogadni mernék hogy mulatóst meg sláger pop-ot hallgatnak.


Vegyél 4x olyan teljesítményű hangrendszert, aztán rakj be egy kis black death metalt.


Vannak olyan elviselhetetlen szutyok zenekarok, hogy még nekem is sok, pedig én alapból meghallgatom ezt a stílust.


Reggel bekapcsolod aztán elmész, hagy hallgassák egész nap.


[link]

2021. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
98%

Nekem az egyik szomszédok bömböltették annak idején a mulatóst, egy kis stílusformálás céllal hard rockot feltekertem. Tanultak belőle, egy alkalom elég volt, hogy megtalálják a hangerő szabályzót és lejjebb tekerjék.

Sajnos panelban elég gyakori probléma, hogy nem mindig lehet tudni, honnan jön a hang, ilyen esetben nem mindig tudod, hogy kinek is kellene szólni.

Egyszer volt olyan, hogy valami általam is ismert slágert tökéletesen hallottam szöveggel együtt falakon keresztül, de nem tudtam beazonosítani, ki bulizik, a közös folyosón semmi nem hallatszott. Akkor a liftre tettem ki a zeneszámra utaló kérést, hogy én is szeretem, de legközelebb engem is hívjanak át, ha már aludni nem hagynak. Vették a lapot erre is.

2021. márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!