Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Titeket is feszélyez, amikor...

Titeket is feszélyez, amikor ki akartok menni a kertbe, de a szomszéd is kint van?

Figyelt kérdés

Egyszerűen elmegy a kedvem attól hogy kint legyek.

Más is van így?


2021. ápr. 10. 19:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Igen xd
2021. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
87%
Igen ugyanígy érzek. De tavaly letakartuk a kerítést így nem láttak át
2021. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2021. ápr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Ezért jó a teljesen zárt kert. Ha nem akarsz kerítést húzni pluszban, erre jó megoldás a dekornád.
2021. ápr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Igen,nagyon zavaró és azért zavaró mert bámul mint borjú az új kapura.Van akit nem érdekelne tudom de engem nagyon irritál és már alig várom hogy minden oldalról meg tudjuk csinálni legalább 180 cm-esre a kerítést palából és akkor vége a leskelődésnek.Az utca front már hála az égnek kész van és nincs ingyen mozi és figyelgetés😉
2021. ápr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

Igen!!! A ferjem hulyenek nezett, de aztan rajtakaptam, hogy ot ugyanugy zavarja, csak bele sem gondol. Miota egyik oldalt magasabb a kerites, masik oldalt futonovenyek vannak, elmondhatatlanul jobb. Igaz, az emeletrol ralatni, na de mi is a masera.

Hozzateszem, jo fej, normalis szomszedaink vannak, tehat tenyleg nem indokolt.

Viszont ami faj, hogy pl ejszaka szivesen neznem az eget, de nagyon elhagyatott hely, nem akarom a fraszt hozni a szomszedokra.

Osszessegeben, nyolc ev bujkalas utan, miota az a k. keritest kicsereltuk, egesz mas erzes.

2021. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

Igen!!

Főleg mert az egyik oldalon lakók nem is köszönnek nekünk, így kínos ha egyszerre vagyunk kint. A másik oldalon lakók pedig pont az ellentéte ennek. Amint meglátnak minket egyből jönnek a kerìtéshez beszélgetni, a gyerekek mutogatják a játékaikat és órákig ott kell állni velük.

Holott én kertészkedni szeretnék, vagy a hintaágyon egy könyvet olvasni.

2021. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
engem nem zavar, én elvagyok kint egész nap. Az hogy ezzel meg talán zavarom a szomszédot az sem érdekel.
2021. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Igen, de csakis növényekkel takarnám el, semmi esetre sem húznék falat, nem dobozba szeretnék élni és hülyén is néz ki. Élő bambuszsor, dekornád, felfuttatott borostyán, bármi csak fal ne.
2021. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
Igen, és a kutyája ugat a saját kertünkben. Hiába mondom anyámnak kéne valami hogy legalább ne lássanak ide, szerinte jó van így. Egyszer ha lenne saját házam na ida senki nem fog belesni.
2021. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!