Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tegyük fel, hogy Európa nem...

Tegyük fel, hogy Európa nem lesz élhető xy év múlva, pl a migránsok miatt. Hova költöznél, hol éreznéd magad biztonságban?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Erdőben egy kunyhóban vagy a Marson
2021. ápr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Figyu, mindenhol a "migránsok" lesznek.

EU és USA lakossága gyakorlatilag 50 éve változatlan (akkor még 2 milliárd ember élt a földön)

Azóta csak Afrika és Ázsia népe szaporodott úgy, hogy csak ez a kettő ma már 6 milliárd!!!

El fognak lepni mindent, nem lesz "tiszta" hely.

2021. ápr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Na, ma se fogok jót aludni.:D
2021. ápr. 12. 23:25
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt már nem éljük meg :)
2021. ápr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 molnarmarcell21 ***** válasza:
67%

Mindig szórakoztató, amikor egy etelközi migráns sír más migránsok miatt :D


Ha a biztonság számít, Ázsiát ajánlom, ott messze a legkevesebb a gyilkosság.


[link]

2021. ápr. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, a migráció nem feltétlenül jár együtt a közbiztonság romlásával. Nyilván generációkon átívelő módon kell perspektívát adni a bevándorlóknak, tehát az nem működik, hogy amíg pörög a gazdaság, addig "gyertek csak", aztán meg amikor nem, akkor "menjetek haza". Ezt kell megérteni és átvinni a mindennapokba. És akkor nem lesz gond.
2021. ápr. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Oda, ahonnan a migráncsok jönnek. Ha már mind itt lesz, akkor az egykori hazájukban pompás alkalom nyílik a békés, új életre.
2021. ápr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Én Nyugat-Európában élek, tehát magam is migráns vagyok és tök élhető, remélem a szomszédaim is ezt gondolják, ha már pofátlanul idejöttem migráncskodni :D Túl sok TV-t nézel.
2021. ápr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
#8 nem az olyan migransokra értette, hnem a robbantgatókra,erőszakolgatókra
2021. ápr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
9 Az a helyzet, hogy a migránsok túlnyomó része ugyanolyan csendes kispolgári éetet él, mint ahogy pl én is. Még az unokáink generációja se fogja azt megélni, hogy Európa kifejezetten veszélyes hely legyen.
2021. ápr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!