Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az normális, ha azt is hallom,...

Az normális, ha azt is hallom, hogy az alattam/ felettem lakó szomszédom elhúzza a függönyt?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag ilyen szintű az áthallás. Szinte mindent hallani.


Ez mennyire normális? Nálatok is ennyire áthallatszik minden?

Ezelőtt is panelben laktam, de sose hallottam a szomszéd zaját..


2021. ápr. 15. 08:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt hallom ahogy a szomszéd csaj Zoomol (valószínűleg home office-ozik). És ahogy minden reggel 8-kor csörög az ébresztője. És ez nem panel.
2021. ápr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az a durva hogy a függöny húzást én is hallom de azon kívül mást nem
2021. ápr. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a redőnyt szoktam hallani, a függönyt nem. Viszont egy balatoni vendégház alulmúlta a panel áthallását elmúlt nyáron... :-D
2021. ápr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a laktanyáknaknak, katonai szállásoknak milyen falazatuk van, de itt ha kiabálsz, mint a sakál, max az hallatszik át a szomszédba. De úgy sem érteni mit mondasz, csak a hangot hallod.
2021. ápr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem normális, de ez van :D alattunk-mellettünk lévőt nem hallom, de a fölöttünk lévőt igen. a függönyhúzást nem, de a redőnyt igen. ha elcsendesedik minden este/reggel, az ébresztőórát, a telefoncsörgést, a kaputelefont, a beszélgetést (hangos beszédet érteni is, az annál halkabbat csak hallani hogy beszéd van), a kinyithatós ágy húzását is hallani. ha leraknak vmit a földre vagy leejtenek vmit is hallni a zaját. ha a gyerek vinnyog "nínózik", mind-mind hallható napközben is. megszokható, napközben nem zavar, este mikor aludnék viszont igen.
2021. ápr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mond. Nálunk leginkább allulról jön a hang sajnos. Meg a folyamatos rohadt hupogás. Fél éve költöztünk be, de a hupogások nem múlnak el.

Mi a szart lehet ennyit hupogni? Főleg lentről.

Mintha non-stop szekrényeket szerelnének vagy tudom is én. Nevetséges.


Tök jó modern ház, lakásokkal meg mniden, erre rohadt vékony falak... Hogy lehet iylet engedélyezni egyáltalán? Embertelen kb.

Aztán akik kiadták nekünk megvették kb. 28 millioért. Csodálatos.

2021. ápr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint ha pénzem lenne ilyenre egy új építésűt ne vegyek.

Esetleg ha meg akarom venni előtte 3 hónapig letesztelem a szomszédokkal,ha minden oké akkor megveszem talán.

Valami nyaraló övezetben kéne vennem? Ott maximum csak nyáron lenne zaj.


Több helyen voltam már,régi építésűbe nem hallottam semmit sem,nincs egy emlékezetes zavaró hang sem,legalább is nem emlékszem rá.

Új építésűekben már a szék tologatást is hallottam,mosógép,magassarkú kopogás,redőny húzás,szex az ágyon, tányér csörömpölés,gyerek stb...

Eléggé zavaró amikor este 23 óra után el indították a mosógépet.

Most akárki akármit mond de a régi építésűek még mindig jobban szigetelnek mint az újjak hangilag,legalább is én ezt tapasztaltam.

2021. ápr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Fene tudja, hogy minden új épitésű iylen sporolós szar e.

De én nálam az volt, hogy panelba ne. Erre most 2 kolléga is panelba ment kb. semmi, én meg itt vagyok a hupogásokba...


Ahol eddig életem szüleimmel vagy 150 éves épitésű, ehhez képest maga a csoda kb. Nagyon durván kell kiabálni, hogy áthallás legyen, itt meg sima beszélgetés elég egy csendes órában.

2021. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ahol most lakok, az nem új építésű. Szerintem a 80-as években épülhetett.
2021. ápr. 15. 11:09
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám normálisnak, de tényleg ez van :D Átérzem a problémát, bár nekem "csak" a felsőkkel van gondom. Redőny, néha függöny mozgását is hallani, beszédüket is, néha érteni is lehet, ha a csaj kiabál. Engem igazából a léptek zaja, meg a sok mellékzaj zavar, hupogás, zörgések. Tudom, hogy nem lehet némacsöndben létezni, de ők nagyon nem figyelnek a körülöttük élőkre.. már kezdem megszokni, de órákon át már idegesítő tud lenni.
2021. ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!