Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Idióta szomszédokkal mit...

Idióta szomszédokkal mit lehet csinálni? Csendháborítás?

Figyelt kérdés
Folyamatosan hangoskodik a szomszédban lakó 22 éves hülyegyerek és a barátnője olyan mintha annak a kislánynak nem is lennének szülei vagy szerintem nem is tudnak róla 0-24-ben a pasival van plusz amikor pár haver is ott van meg a család. Volt mikor ördögpatronoztak éjszaka az udvaron és felkeltem rá. Sokszor bönböltetik a zenét akár éjfélkor vagy akár hajnali 1-2ig hangoskodnak és már az idegeimre mennek az egész banda úgy ahogy van! Már szóltam nekik nem egyszer, legyenek halkan mert nagyon hallani dehát mintha a falnak beszélnék! Ez csendháborításnak számít?
2021. ápr. 18. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Este 10 után ha zajolnak az csendháborítás
2021. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hmm,Lenin elvtárs akár közéjük is lövethetett volna,tehát nem is olyan rossz a szitu. Rendőrséget kihívod,és majd ők elszámoltatikizzák őket.
2021. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ez csendháborítás. Nyugodtan szólj a rendőröknek.
2021. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor szólok a rendőröknek, köszönöm.
2021. ápr. 18. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizony ez csendháborítás és nem csak este 10 után számít annak, ez a törvény már rég nind a érvényben! Egész nap el lehet “követni” csendháborítást.
2021. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nincs*
2021. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hívd rájuk a rendőrséget mert ez csendháborítás!
2021. ápr. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ha5ctx válasza:

Este 10-ig semmit nem tudsz csinálni!!

Szabályozás szerint már a láncfűrész is csendháborítás nappal is, dehát élni csak kell..

Nálunk üdülőövezetben kettő hónapja kopácsol, flexel az isten barma.

Azért néztem be ide, hátha van valami jó ötlet, de közben eszembe jutott a 150 wattos jbl, meg a fásy zsülike! 😄😄😄

2021. júl. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!