Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Érden most lehet lakni a...

Érden most lehet lakni a cigányok miatt?

Figyelt kérdés
Néztünk ott egy elég szép házat, jó ajánlat, minden rendben van vele. Az utcában csak egy cigány család él, szomszédok elmondása szerint csendesek. A cigánytelep jóval messzebb van, a város másik felén, mégis félünk, hogy idővel kirajzanak ahogy szoktak és csak rosszabb lesz a helyzet. A gyerekeink sem szeretnénk, hogy ilyen körülmények közt kelljen majd élniük, vagy örököljenek egy házat, amit majd nem tudnak eladni. Hallottunk az ottani cigánymaffiáról meg Youtube "celeb" rosszhírű cigányok is érdiek. Milyen most ott a helyzet?

2021. ápr. 25. 03:27
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Most hol laktok,?
2021. ápr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
10 perc alatt be lehet jutni a központból Kelenföldre vonattal, emiatt már magasabbak a lakásárak, mint Budapest külső kerületeiben. Mindjárt nyit az új pláza is Kelenföldön, az csak tovább fogja emelni az árakat. A magas árak és a növekvő népszerűség miatt egyre kevésbé kell tartani a fenti problémáktól.
2021. ápr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom melyik részre gondolsz..2 olyan környéket ismerek ahol sok a cigány.Ha arra a környékre gondolsz ahol az új tó épült akkor ott egy olyan cigánycsalád és akik eléggé zűrösek..Szerintem lopni szoktak illetve az egyik gyerek folyamatosan robogózik nagyon hangosan..De ha elmondod melyik környékre gondolsz segítek.De amúgy érden sok hely van ahol vannak eladó házak és jó a környék is😊
2021. ápr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
#3: Ha ezeket részleteiben is megosztanád, nem csak rébuszokban az többeknek is segítene. Én is Érd/Diósd területén gondolkozom. De én eddig csak Sasvárost és környékét tudtam, mint kerülendő terület
2021. ápr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4# De a kérdező csak eltudná mondani hogy pontosan melyik környékre/utcára gondol.És akkor onnan megmondanám..De nem akarom most az egészet felsorolni
2021. ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

#5: "2 olyan környéket ismerek ahol sok a cigány" vs. "nem akarom most az egészet felsorolni"


Köszönjük

2021. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok érdi, de sokat járok Érdre munka miatt. Sajnos sok a lepukkant elem, nemcsak kisebbségi, vannak köztük fehérek is.


Viszont vannak nagyon kulturált, szép utcák is, ahol jól szituált, normális emberek élnek. Mint kívülállónak, nekem az a benyomásom, hogy az érdiek nagyon normálisak alapvetően. A kertvárosi életforma elég meghatározó. Én szívesen laknék ott.

2021. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Érd sosem lesz az a hely, ahol ne tudnál házat eladni. Szerintem a jó infrastruktúra sokkal erősebb, mint az esetleges rossz híre a város egyes részeinek. Nem véletlenül eszméletlen drága hely.
2021. ápr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 jacint1988 válasza:
62%
Mindenhol sok a cigány, így Érden is. Gyerekkoromban alig volt egy-két család a közelben, mot már 3 utcánként vagy egy 160 fős familia. Néppesség robbanás van és lesz is. A fidesz mindig is támogatta őket és ezutan is támogatni fogja. Szóval ennyi erővel ne költözz sehova és ne lakj sehol, mert mindenhol ott vannak. Ha tömegközlekedsz meg főleg. Ha félted a gyerekeid irasd őket küzdősportra, ahol vannak cigányok is, így megszokja a stílusukat, lesz önbizalma és ismeretséget szerezhet, valamint tiszteletet is.
2021. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!