Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért utálja mindenki ennyire...

Miért utálja mindenki ennyire Miskolcot/Borsodot?

Figyelt kérdés
Leginkább Tiktokon fedeztem fel ezt a gyűlölködést, de sok más helyen is olvastam már Miskolccal, vagy csak úgy általában Borsoddal kapcsolatos utálkozó kommenteket. Azok is, akik ott élnek, ilyesmiket írnak ki, hogy "Ha élni akarsz, ne gyere Miskolcra/Borsodba" és hasonlók, de abszolút nem tudom ezt mire vélni. Valaki magyarázza meg légyszíves, hogy miért olyan rossz ez a város/megye, mert fogalmam sincs. Többször is jártam már ott, de én szerettem ott lenni, semmi baj nincs vele ami ilyen utálkozást válthatna ki, bár ez csak az én nézőpontom

2021. ápr. 27. 23:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Sok ott a Czigány.
2021. ápr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Más az ha egyszer kétszer jársz ott, vagy ott élsz.
2021. ápr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%
#1 A cigányt miért kell kicenzúrázni?
2021. ápr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

Ózdon éjszaka a legjobb,ja bocs mégsem,autóval még vállalható de gyalog? még nappal sem mennék egyes részein gyalog na éjszaka meg főleg nem.

Tudod én is csak jártam ott,de akik ott élnek nap mint nap azok tudják mik is vannak?

Na ott aztán tényleg jó ha tudsz önvédelmet,igaz egy csoport ellen sokkal kevesebb az esélyed és ezek csoportba támadnak,akarom mondani a normálatlanok,sajnos még mindig sok a normálatlan és tanulatlan roma ember akik simán neked mennek.

Őszintén szólva azokat a rendes romákat sajnálom akik nem olyanok de még is el ítélik őket.

2021. ápr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Én ott nőttem fel, de hamar elköltöztem. Szerintem Miskolcon vannak szép részek és a környék gyönyörű, a Bükk az egyik kedvenc "helyem". Amikor tini voltam rengeteget sétáltam, vannak nagyon szép utcái, homlokzatai, templomai, van egy hangulata a belvárosnak.

Csak hát...igen, amit írtak már. És egyre durvább a helyzet sajnos. Szüleim ott laknak, és rendesen féltem őket. Sajnos már az összes jó "negyed" határos valamelyik gázabb környékkel.:S Volt, hogy hazalátogattam, kimentem bevásárolni, fényes nappal, normális környék, erre seggkész vasazós cigányok olyanokat ordibáltak nekem, hogy hogyan erőszakolnának halálra.

Borsodban vannak nagyon szép falvak is, de sajnos a fentebb sorolt okok miatt az enyészeté lett/lesz.

Vannak normális cigányok is, sajnos őket is lehúzza, fenyegeti ez a nagyobb gázabb réteg.

2021. ápr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

A gyerekkorom felét Ózdon töltöttem.

Magyar ember világít az utcán :D

2021. ápr. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Én Miskolctól nem messze lakom azért mondják ezt , mert itt a legkevesebb a bére az embereknek a másik rész pedig , hogy sok a cigány és veszélyes
2021. ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%
Mert egy leprafészek.
2021. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
Tiktok aztán hiteles forrás :D Egyébként Dél-Borsod (Mályi, Kistokaj, Nyékládháza, Mezőnyárád, Borsodivánka, stb.) jó hely, ott nem több a cigó, mint bárhol máshol az országban átlagosan.
2021. ápr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%
hát Dél Borsodról sem mondanám hogy jó hely... nem árulom el, hogy melyik városban lakom de itt és a környező falvak is tele van velük... bár azokon a helyeken amiket konkrétan megneveztél valóban nincsenek olyan sokan, de ez így nem igaz, hogy Dél Borsodban kevesebben vannak.
2021. ápr. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!