Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van egy idióta szomszédunk...

Van egy idióta szomszédunk aki egésznap bömbölteti a zenét,nagy eséllyel be is van drogozva.Ha felhivom a rendőrséget és közlöm hogy csendháboritást szeretnék bejelenteni és nagy eséllyel be van drogozva akkor mit csinálnak vele?

Figyelt kérdés

2021. máj. 2. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Kijonnek, megnezik mi a szitu, ha nagyon gaz a srac allapota, esetleg ellenall, akkor meg be is vihetik tesztre.

Ha amugy csak a zene hangos, de a srac normalis allapotban van, akkor figyelmeztetik, vagy kap valami birsagot.

2021. máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Esetleg koppogj át, és szólj neki, hogy légyszi.
2021. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Dehogy mennek ki, hány ilyen telefont kapnak szerinted egy nap? Pláne most, amikor minden hadba fogható járőr maszk nélküli embereket meg karanténszegőket hajkurászik.


Azt fogják mondani hogy nem tudnak vele mit csinálni, próbáld meg vele személyesen rendezni a problémád vagy tegyél feljelentést.


"Nagy eséllyel be is van drogozva" - Mondjuk érdekelne, hogy ez a következtetés miből lett levonva mert a kérdésfeltevés alapján a kérdező körülbelül annyira áll közel a drogokhoz mint én a kosárfonáshoz.

2021. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Csak ma, vagy folyamatosan, minden nap?
2021. máj. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat nalunk kijottek elso szora, szoval gondolom ez rendorsegtol, telepulestol is fugg.
2021. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez a "nagy eséllyel be van drogozva"... Honnan az átok fütyköséből tudod te ezt? Láttál már egyáltalán bedrogozott embert? Meg azért a kannabisz és a kokain között van egy hangyányi átmenet is...

Amúgy nyílván, hívd a rendőrséget, bár a drogról ne szólj nekik mert aztán még feljelentenek rágalmazás bűncselekményéért. Vagy kijönnek vagy nem, jó eséllyel ha felhívod őket 5-6 óra múlva majd kijönnek amikor épp valahogy érdekes módon nem fog szólni nála a zene, vagy nem üti meg a 60dB-t...

Kérd meg szépen. Ha nem megy akkor rendőrség és birtokvédelmi beadvány.

2021. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%

Én sokszor bömböltetem, de se pasi, se drogos nem vagyok, csak edzek, meg szeretem a zenét, a kemény zenét is, az meg milyen már csendesen?! De reggel meg késő este csendben vagyok.

Ha nem tetszik, költözz tanyára. Igaz, ott meg üvölt a kakas és bőg a tehén. Hát ez van, mást meg te zavarsz, mondjuk, az összeférhetetlen természeteddel.

2021. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó gondolom neked se tetszene ha minden nap remegne az ablakod egy ilyen idióta barom miatt,nem tud az ember tv-t nézni se mert nem lehet hallani!Az ember egész héten dolgozik hulla fáradtan hazér és egy kis nyugalomra vágyik!de nem lehet mert vannak ilyen idióta barmok,várom a hétvégét hogy végre lehessen pihenni de nem mert ez a barom már reggel 6-7-kor bömbölteti a zenét!De bezzeg egyszer én oda mennék bosszúból az ablaka alá mikor pihenne,szándékosan zajt csapni akkor még én lennék a rohadék!
2021. máj. 2. 20:01
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Az állat hangok meg aközött, hogy a folyamatos hupogást hallod a lakásban óriási különbségek vannak.

Azért nehogy már a kérdezőnek keljen elköltözni, ha egy idióta barom nem képes úgy élni szomszédok mellett, hogy ne zavarja őket.

Inkább az iylen barom költözzön tanyára ott nem zavar senkit.


Az milyen már lakásba úgy hallgatni zenét, hogy a szomszéd ne tudjon pihenni?


Ha már képes valaki beköltözni ilyen helyre, próbálja már meg magára erőltetni az olyan alapvető kultúrát, hogy nem egy saját házban van...

2021. máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősöm is kifogott egy ilyen szomszédot. Ő úgy oldotta meg a problémát, hogy beleállított egy flexet egy üres lavorba (ahol nem tudott eldőlni) és egy egész délutánon keresztül bekapcsolva hagyta a szomszéd ablaka alatt. Az emberünk vette az adást: azóta nem hallgatja olyan hangosan a zenét, mert tudja, hogy akkor másnap jön a flex.
2021. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!