Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Sok lakásban nincs már fűtés?S...

Sok lakásban nincs már fűtés?Sok helyen pulóverben ülnek most a szobában?

Figyelt kérdés
Nálam már kikapcsolták a fűtést, hiszen itt a május,vége a fűtési szezonnak.Csakhogy az időjárás nem így gondolja,itt Pesten holnap a legmelegebb órákban is csak 15 fok körüli hőmérséklet lesz,ráadásul hideg szél is fog fújni.Éjszaka sem lesz több 6-7 foknál.Aki kályhával fűt,begyújtott már?Vagy bekapcsolta már a gázt,ha gázfűtés van otthon?

2021. máj. 2. 22:04
A kérdező szavazást indított:
Nálunk nincs fűtés,pulóverben vagyunk
Nálunk van fűtés,jó meleg van.
28 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Mi is kikapcsoltuk már a fűtést, de nem ülünk pulcsiba, nincs hideg a lakásban. Napközbe ha süt a nap, kinyitom az ablakokat, és átmelegszik annyira, hogy ne kelljen pulcsi.
2021. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
2-3 naponta be kell gyújtanom a kályhába, különben hideg lenne.
2021. máj. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan opció miért nincs, hogy nálunk nem megy a fűtés, de jó meleg van?


A lakásunk elég jól van szigetelve, a szomszédok is "körbefűtenek" meg sok az ablak is és nyugati fekvésű az ingatlan.

2021. máj. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én se vagyok pulcsiban,nem fázom,de nincs is melegem itt a lakásban.Éjszakára be kell takarózni.
2021. máj. 2. 22:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én fűtés mellett is pulóverben ülök egész télen. Nem szeretem a nagy meleget és energiapazarlás is lenne. Még kis fokozaton működtetjük a fűtést egyébként.
2021. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sincs fűtés, bár télen is csak kemény mínuszoknál van bekapcsolva a radiátor. Éjszakára már bukóra van állítva az erkélyajtó.
2021. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
14 éve nincs fűtés a lakásomban, jelenleg 10 órája nyitva lévő ablaknál (bukó) 21 celsius van
2021. máj. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kihagytad, amire én szavaznék. Nincs fűtés, és szerintem meleg van. Pont szombaton mondtam a tesómnak, hogy ennyi elég volt a nyárból, jöhetne a hó.
2021. máj. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi kertes házban élünk, eszünkbe nem jutott még kikapcsolni a gázkazánt. Ha már éjszaka sem fog 14-15 fok alá menni a hőmérséklet, akkor lehet róla szó.
2021. máj. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon fázós vagyok, de tegnapelőtt lezártam a konvektort. Déli fekvésű a lakás, most is 23 fok van bent. Ha nagyon lehűlne, akkor sem fogom visszagyújtani a konvektort, a klímával be tudok fűteni egy kicsit este, ha muszáj.
2021. máj. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!