Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet egy szomszédot...

Hogy lehet egy szomszédot kedvesen megkérni, hogy vegye le a hangerőt?

Figyelt kérdés

Adott egy fiatal pár a szomszédunkban, albérlők.

És egy ideje olyan szinten hangosan hallgatják a zenét (gondolom hangszóróból), hogy konkrétan hozzám áthallatszik meg dübörög és érezni a rezgéseket ha a falhoz hajolok, mintha odatették volna a zenét. Bárhol vagyok a szobámban az egészet bejárja néha, ma wécén is hallani lehetett sőt a nappaliban is ami kicsit messzebb van azért. Eddig türelmes voltam de most már olyan szinten zavar engem, hogy néha csöndben is már azt a zenét hallom. Épp átakartam menni hozzájuk és kedvesen megkérni őket de pont elment a csaj és gondolom most egyedül van mert most elhallgatott a zene. Eléggé félénk és csendes vagyok szóval eddig próbáltam átmenni és beszélni de mindig visszajöttem mert féltem. Eddig csak a lányt láttam talán most. Nem vagyok egy bunkó és akaratos stílus, ezért szeretném úgy megkérni őket, hogy vegyék lejjebb a hangerőt mert hiába tégla lakás de mintha vékony fal lenne itt. Hogyan kérhetném meg őket erre, hogy ne rágjanak be? Mert néha tényleg szinte átjárja a lakást a hang. Sokszor este 10 után is hangosan nyomják pedig itt szokás hogy este 9 után csönd van.



2021. máj. 4. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
"Sziasztok! Ne haragudjatok a zavarásért, de már napok óta szólni szeretnék, hogy ha lehet picit vegyétek lejjebb a hangerőt, mert sajnos nagyon áthallatszik és elég zavaró. Nem szeretnék vitát, nem szeretnék bunkó sem lenni, bocsi, hogy ilyennel zargatlak titeket, de tényleg nagyon áthallatszik, remélem megoldható, hogy halkabban menjen a zene. Köszönöm szépen, hálás vagyok! :)"
2021. máj. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1.köszönöm :)

pont ilyesmire gondoltam!

2021. máj. 4. 16:41
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen, ebben jó vagyok :D persze kamu, legszívesebben elküldeném az ilyeneket a k.va anyjukba, de abból semmi jó nem lenne.
2021. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3.Én is! de nem ilyen a természetem..:(

olyan szinten zavaró hogy attól félek nehogy megsüketüljek mert a rezgés nagyon hangos...

2021. máj. 4. 16:54
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

Kattanj be :D

Először:

-Verd a ajtót

-Ordibálva beszélj velük

-ha beszólnak,vegyél elő egy konyha kést :DD

-És akkor se hagyják abba,rúgd szét a ajtót

Hidd el,akkor eldugolnak :D

2021. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5.nem szeretnék rosszban lenni velük.

én erre nem lennék képes.

2021. máj. 4. 16:59
 7/14 anonim ***** válasza:
27%
Akkor simán kérd meg,hogy befejezzék be,vagy hívol rendőrt
2021. máj. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7.a rendőri figyelmeztetés meg túlzás kicsit.

Úgy ahogy az első írta úgy gondoltam mindenféle fenyegetés nélkül, ha ennek ellenére továbbra sem javul a dolog akkor is max ilyen zajvédő falat tennék fel.

2021. máj. 4. 17:03
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Veszel egy 1500 W-os Sokol rádiót és teljes hangerőn meghallgatod rendszeres időközönként a kedvenc vallási műsorodat.
2021. máj. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9.ezen felnevettem kicsit :D

bár nincs kedvenc vallási műsorom épp de végülis ha őket nem zavarja hogy üvöltetik a zenét akkor nekem se kéne. párszor amúgy próbáltam hangosan hallgatni úgy mint ők és ez valóban elnyomta az ő zajukat kissé de attól félek emiatt meg még jobban fog szólni és még rám fognak kiakadni pedig ők kezdték.

rokonom mesélte hogy átkopogott hozzá a szomszéd mivel néha hangos volt a tévé és ezt ő értett ezért gondoltam párszor átkopogtam hozájuk hátha veszik a jelet de sajnos nem vették és bizony este eléggé erősen átkopogott olyan hajnalban mikor épp gépeztem félhomályban hát úgy megijedtem hogy csak na. ezért is félek beszélni velük nehogy egyből elzavarjanak a búsba bár lehet nem is ismernének fel, nem tudhattják konkrétan ki van ott a falnál ahol átkopogtak..de azért ez durva volt azt hittem ez úgy magát adja hogy átkopogok ha hangos és talán veszi a jelet de nem. persze én hibám is de mást nem gondoltam ki akkor.

2021. máj. 4. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!