Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » T1 terveztek felnőtt korotokba...

T1 terveztek felnőtt korotokban felköltözni Budapestre?

Figyelt kérdés

És ha igen miért?

V3leményetek szerint mik a budapesti élet előnyei?



2021. máj. 5. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, tervezek! Pestre vagy Győrbe
2021. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Budapest annak jó aki vidéken is sok százezret keres, de szeretne fejlődni szakmailag, és komolyabb munkahelyre pályázik, aztán vannak még vállalkozások, amiket oda visznek fel. Na nekik megérheti, de maga a lakhatás tönkre teszi az egész elképzelést, én Miskolcról már csak külföldre mennék, ugyanis sehol nem kapnék ugyanazzal a munkával tripla jövedelmet.

Sosem fogom megérteni hogy valakinek miért jó idegenekkel összezárva egy lakásban élni mint a hajléktalanok, hol ott én a saját házra törekszek.

2021. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Kösz nem. Megyeszékhelyen (ez nem vidék, nint egy tanya) élek és jól keresek. Minden megvan a közelben is. Nemcsak Budapesten van élet. És nincs annyi csöves, kosz, bűz sem nálunk.
2021. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
#3 viszont komplexusos vidékiek vannak bőven ott, akik nem tudják fejben elkülöníteni a belvárost Budapest többi részétől. :/
2021. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én felköltöztem, vagy Hollandián vagy Budapesten gondolkodtam, de mindenképp ki akartam törni vidékről. Nem mondom, hogy megbántam, kiszámoltam, és ugyanannyit tudok félretenni a fizumból mint ott tudtam volna (albérlet mellett, nem munkásszálló mellett), nem kellett alkalmazkodnom és nem kell túlpörögnöm sem magam a melóban, hogy bizonyítsak, mint egy külföldinek kellene.


Sok előnye van Budapestnek, hátrányból eddig csak annyi, hogy kezd hiányozni a természet lassan 1 év itt lét után.

2021. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Köszi, inkább Frankfurt, vagy München
2021. máj. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. Ugródeszka a külföldre költözéshez.
2021. máj. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem.

Egyetem alatt éltem ott, egy életre túl sok volt. Azóta kiköltöztem falura, imádom. Nem költöznék újra városba, még kertvárosba se.

2021. máj. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Éltem fél évet. Soha többet. Max kicsit "nyaralni" jó pár napra.

Inkább Ausztria fele vettem az irányt.

2021. máj. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, tervezek
2021. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!