Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten is megnézik az...

Budapesten is megnézik az embert vagy ez csak vidéken szokás?

Figyelt kérdés
Áll az ember a buszmegállóban, és ha elhalad valaki előtte ,akar ferfi akar nő, fordulnak utána. Vagy ha ül a padon valaki és eszik pl egy szendvicset ,jól megnézik. Ez csak vidéken szokás?

2021. máj. 31. 00:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Inkább videken szokás, Budapesten nem erdekel senkit h ki h van felöltözve mindenki siet.
2021. máj. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Én máshogy látom, vidékről kerültem Budapestre. Azt hittem, hogy ott más lesz, de nem. Én a fővárosban is azt tapasztalom, hogy sokan megbámulnak mindenkit.
2021. máj. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Én kövér vagyok, úgyhogy soha senki nem néz meg, pedig vidéken élek. Keresztülnéznek rajtam, mintha üvegből lennék. Néha már gyanús, hogy talán láthatatlan vagyok? Be kéne jutni valami aranyraktárba. :D
2021. máj. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Pesten tényleg csak akkor, ha vagy nagyon szép vagy (és nő), vagy valami olyan ordenáré látványt nyújtasz, hogy az már feltűnő. (Ez esetben ordenárébbnak kell lenned a Nyugati aluljáró közepén ordítva fosó csövesnél.)
2021. máj. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Mindenhol nézhetnek, de nem mindig rossz szándékból, le kell szarni. Nekem szakmai ártalom, hogy időnkét bámulom az embereket, de igyekszem nem kellemetlen helyzetbe hozni senkit sem.
2021. máj. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Mindig Pesten éltem, és bámulnak sokan. Az a baj, hogy nem csak rám néznek, hanem úgy bámulnak, hogy mindig azt hiszem, leszart egy madár, égnek áll a hajam, vagy valami van a fejemen. Nagyon idegesítő.
2021. máj. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Vidéken szokás. Érdekes, ha vissza bámulsz, meredten nézed az ilyen tetveket hogy észrevegyék magukat, akkor nem tetszik nekik.

Ők leshetnek, de te nem 🤔

2021. máj. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Jaj pesten is szokás ez. Eredetileg pesti vagyok de egy vidéki megyeszékhelyen élek. Szerintem itt kevésbbé bamulnak mint pesten vagy legalábis már valamelyest hozzám szokott a környezetem. De még itt is szoktam kapni a kéretlen megjegyzeseket meg néha úgy bámulnak az arcomba mint borjú az új kapura.

Bár azt hozzá tenném hogy nem szokvanyos a külsőm szóval valószínűleg ezért, bár pesten sok magamféle érekeebb emberke maszkál szóval nem értem azért ott már hozzá szokhattak volna ehhez.

Én mugy ilyenkor mindig mélyen az illető szemébe nézek, hogy vegye már észre magát. Néha beválik de pl szakattabb romáknál ezt ne alkalmazzátok mert csak fenyegetésként elik meg és agresszívan reagálnak.

2021. máj. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden helyen jellemző, de már nem annyira, régebben jobban ment ez.
2021. máj. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%

Vidék mint más megyeszékhely ? Vagy vidék mint 3 ezer fős kis falu ?


Ne mind1.

2021. máj. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!