Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Falun még mindig kinézik a...

Falun még mindig kinézik a gyerekteleneket/unokátlanokat?

Figyelt kérdés
2021. jún. 7. 09:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%
Hát én Pesten éltem mindig, de megkaptam már, hogy szegény anyukám, mi van, ha unokázni akar; miért élek gyerek nélkül akkora lakásban, "amiben focizni is lehet"; miért van párom, ha nem akarok gyereket.
2021. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Metionin ***** válasza:
100%
Kevesebb mint 5 ezer fős kisvárosból származom, igen, kinézik. Anyámat is kinézik a munkatársai, mert nincs unokája. Megjegyzéseket tesznek arra is aki pl. elvált vagy örökbefogadott gyereke van. Valamiért random emberek érzik úgy, hogy beleszólhatnak az életedbe és ítélkezhetnek fölötted csak mert tudják kik a szüleid és mert szoktak látni az utcán vagy a boltban. Péklapáttal tudnám simogatni őket amikor látom hogy pl. a boltban valaki elmegy mellettük aztán egyből összesúgnak hogy hallottad hogy elvált...gyereket ültettek be neki de nem maradt meg...állítólag félrejár a gázszerelővel...az apja most halt meg rákban... - ijesztő hogy mindent tudnak és még ijesztőbb hogy ha egy tudja, egy hét múlva az egész település tudni fogja akkor is ha csak látásból ismernek.
2021. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk igen (Borsod)

Én egy tirpák g3nyó faluban lakok. Többnyire otthonról dolgozok, ami miatt még jobban kinéznek. Látni a fejükön hogy azt gondolják, nekem még gyereket se kellett szülnöm hogy "ne dolgozzak". Szinte ölni tudnának az itteni asszonyok. 🤔

2021. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Melyik falu az utolso? Kivancsi v

agyok

2021. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Kekcsi ***** válasza:
75%
Könnyű megtalálni, ott van az utolsó előtti falu után.
2021. jún. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Igen. Meg emellett azokat, akik nem ott születtek csak beköltöztek, falun ők a "gyüttmentek", ha nincs gyereked miért nincs, ha 1 van miért csak 1, ha nem vagy házas miért nem, ha meg házasság nélkül vállalsz gyereket, végképp annyi neked. Ahogy a 12-es írja, nálunk is így van. Mindenkiről tudnak mindent, még azt is tudják rólad, amit te magad sem. És már az sem igaz, hogy csupán az idősek terjesztik a pletykákat. Több ezer fős nagyközségben élek.
2021. jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Kétezer fős községben élek,itt kollégák között is folyton a gyerekről van szó. Nekünk még nincs,ezert ha nem is lenéznek,de furcsán néznek rám. Folyton csak a gyerekem így,gyerekem úgy. Mintha nem létezne más opció,csak a gyerek szülés és nevelés.
2021. jún. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Még családon belül is kinézik, legyen az város vagy falu, de még munkahelyen is kinézik gyerekteleneket, de ugyanúgy kinézek azokat is, akiknek túl sok van.
2021. jún. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!