Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Én kifejezetten szeretem, ha...

Én kifejezetten szeretem, ha a szomszédok hangosan zenét hallgatnak, más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Vidéken egyébként is mindig van valamiféle zaj, mindenféle hang. Fűnyírás, flex, kalapács stb.

Kifejezetten üdítő mikor nem a munka hangjai foglalják el az audiális teret.

Hanem a szórakozás, kikapcsolódás, az élet hangjai.

Pozitív hatással van rám a tudat, hogy most valakinél épp haverok vannak, jól érzi magát egy zenére és ilyesféle dolgok.

De ezen az oldalon is csak a problémát olvasom a jelenséggel kapcsolatban. Ti hogy vagytok ezzel?



2021. jún. 12. 02:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerencséd van ha a szomszédaid olyan zenét hallgatnak ami neked is tetszik.

Én a rockot és a metált szeretem. Ha hallom hogy valaki hallgatja az nekem is tetszik, de amikor valaki mondjuk mulatóst ordíttat, az nagyon idegesítő.

Szóval attól függ hogy mi szól.

2021. jún. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem valahogy nem poén, ha arra ébredek, hogy a szomszédoknál üvölt a mulatós, és egész álló nap azt bömböltetik hajnali 2-3-ig is...
2021. jún. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ja, én is fetrengenék a gyönyörtől, ha pl ez menne egész nap egy 1000W-os erősítőről:

[link]

2021. jún. 12. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Jogos, ebbe a mulatós borzadályba bele sem gondoltam.

Egyébként szinte mindent meghallgatok. Metáltól a synthwaven át a j-rockig és a hip-hopig.

2021. jún. 12. 04:25
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk en egy no tarsasagi eletet elvezem napkozben a nyitott ablaknal ha akarom ha nem, akkorakat nevet hogy belezeng a gang de annyira jo belegondolni h vlk ilyen felszabadult es boldog.

Amugy a szomszedok is sokszor hallgatjak amit hallgatok, de viszonylag halkan es szerintem igenyes izlesem van.

2021. jún. 12. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha igényes zenét hallok a szomszédból, az nekem is jó érzés :D viszont a mulatóstól én is falra tudok mászni
2021. jún. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Zenészek a szomszédok. Ügyesek, így jó hallgatni, meg nem is olyan hangos. Jóban vagyunk velük.
2021. jún. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten idegesít hogy a sz4r tuc-tuc mulatós cigány zene mixeket nyomatják.
2021. jún. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyebár hangosan hallgatni nem a D-moll Toccatát szokták (ami kifejezetten értékes), hanem a Bulibárót és hasonló örökzöldeket. Ezekre viszont nehéz volna azt mondani, hogy bármilyen szempontból igényesek lennének.

Persze mindenki mást kedvel, ízlések és pofonok, de ha mondjuk valaki a szomszédban Scorpionst hallgatna kissé hangosabban, az nekem kevésbé volna zavaró, mint ha Kis Grófot kellene elviselnem.

2021. jún. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Én ezt és hasonló magyar mesterműveket szoktam hallgatni hangosan:


https://www.youtube.com/watch?v=ckL188tEY94


Eddig soha nem panaszkodtak a szomszédok. Sőt, át is jöttek, hogy együtt élvezzük és merüljünk el a magyar minőségi zenék tengerébe.

2021. jún. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!