Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Falun lakni, de egy nagy...

Falun lakni, de egy nagy kertes házban VAGY városban lakni, de egy kis lakásban jobb?

Figyelt kérdés
A falu max 30 km-re van a várostól.

2021. jún. 21. 14:56
A kérdező szavazást indított:
Falu
Város
39 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lakni jobb kertes házban, de ott több a munka is, mint egy lakásban.Udvar, kert rendben tartása,tatarozás stb. Mennyire van távol bolt, orvos, munkahely stb? Mennyire szeretsz bulizni?
2021. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon inkább a városi lakást választanám. Majd 40-50 éves koromra jó lesz a családi ház.
2021. jún. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Falut jelöltem meg, de így a 2 lehetőség közül nekem egyik sem. Sokáig gondolkodtam, hogy lenne jó, mert a munkám a fővároshoz köt, de nem szeretem amivel jár (zaj, betonrengeteg, nyüzsi). Így elköltöztem a belvárosból, de mégis egy köpés alatt benn vagyok, ha szeretnék (Árkád környéke). Egy lakópark földszintjén van a lakásom, amihez jár egy kis füves kertecske, hintaágy elfér, már virágoznak a leanderek, imádok kiülni. Itt már nyugi van, rengeteg fa mindenhol, jó bevásárlási lehetőségek. Úgy érzem ennél jobban nem is dönthettem volna.
2021. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Falun lakok, és laktam mindig. Nagyon rossz. Főleg a szomszédok, pletykás emberek miatt. Szívesen élnék városon.
2021. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Senior Séf ***** válasza:
43%
LAKNI bárhol lehet, de ÉLNI csak keres házban.
2021. jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Senior Séf ***** válasza:
0%
*kertes
2021. jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Végeredményben csak az dönti el, hogy milyen emberek vesznek körül, lehet nagyon kellemes egy panellakás is, de lehet nagyon kellemetlen egy kertvárosi ház.
2021. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

A kettő közül inkább a falu.

Falun nincs semmi, köcsögök az emberek, de legalább nem kell a szomszéd kölykének vonyítását hallgatni és a momzikhoz alkalmazkodni mint egy lakásban.

2021. jún. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

7-es vagyok.

Régen lakótelepen laktunk, tök jó szomszédok voltak. Elköltöztünk kertes házba, szörnyű szomszédok vesznek körül, itt mindig zaj van és füst. Bárcsak az egész szomszédság is átköltözött volna a régi helyről.

2021. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem a 700 fős falu és a millió fős város között is van valami. Nem kell rögtön tanyára gondolni.


Én pl egy 8-9 ezer fős városban lakom, van itt orvos, 1-2 szórakozó hely, pár suli (gimi is), munkahely is (de ha itt helyben nem találsz munkát, akkor mehetsz a 20km-re lévő megyeszékhelyre is) stb...

2021. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!