Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kinek és milyen problémája...

Kinek és milyen problémája van a szomszédaival ?

Figyelt kérdés
2021. júl. 6. 18:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnek a garázsom elé parkolni.
2021. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
És a lényeg : milyen intézkedéseket helyeztetek kilátásba ?
2021. júl. 6. 18:42
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Idős bácsi szinte a nap 24 órájában tv-t néz/rádiót hallgat, max. hangerőn és keveset megy el otthonról. A csukott ablak sem segít, amúgy az övé is csukva van...

Jó párszor kértem, hogy legalább éjjel/hajnalban kapcsolja ki vagy hallkítson, összességében (laza 2 év után) sikeres volt. Már csak pár hetente fordul elő, ami az előző állapothoz képest szinte áldás.

2021. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Zenélnek, nem tudnak viselkedni, ordibálnak, fenyegetőznek, rettenetesen igénytelenek (és magyarok, fehér bőrűek)


Ilyen xar emberek mellett nem lehet normálisan élni!

2021. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
Semmi bajom velük. És nem teszek ellene semmit.
2021. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Szintén NEM cigányok csak többet képzelnek magukról mint amennyit érnek.

Rendszeresen a kapubejárómba parkolnak, akadályoznak, teherautókkal a házam elé állnak, az albérlőik sőt az albérlők vendégei szintén. Mit csinálok? Üvöltök és anyázok velük. Mert csak ez használ. Szóltam szépen szóltam csúnyán. Nem egyszer. De nem használ. Az egyedüli közös nyelv ha kimegyek és konfrontálódom velük. Akkor pár hétig nyugi van aztán minden kezdődik elölről... Konkrétan utáljuk egymást és az ő szemükben nyilván én vagyok a bunkó paraszt összeférhetetlen szomszéd aki állandóan ugat...

Áhh... Nyomorult parasztok...

2021. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%

Egy komplett húsnagyüzem az alsó szomszédom.

Ők is szeretnek gyakorizni, de normálisan viselkedni nem :) https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok_..

2021. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

idős szomszédaim vannak a konyha ablakukon nincs függőny, az én háló ablakom pontosan szembe van az ő konyha ablakjával kb 8 m választja el a két ablakot...jah ami fontos, nyáron egy fa van az ablak előtt, télen a leveleit lehullajta, most jön a poén...

amikor a fán nincs levél őszi-téli-tavaszi időszak

mikor a hálószobában vagyok 5 óra körül azt látom, hogy a szomszéd ott ül a konyha közepén a világitás maximunom, és ez megy nap mint nap, redönyt függőnyt nem használ, tehát mindig ez a panorámakép fogad, hogy az öreg tatát látom az ablakomból, ha kinézek...

ez van ....

még jó, hogy nem az ablaknál van az iróasztal és egyéb fontos helyiségünk...

2021. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
A hazmester mellett lakunk, mindig feljelentést mindenkit a közös képviselőnél, a lábtörlőnkre seprű a koszt a folyosóról. Pofákat vág, ha meglát. Direkt kitámasztja a liftet, hogy ne tudjuk használni, és ezért mérges vagyok mert lépcsőznie kell így a kutyámnak, ami nemtesz jót neki. Üzeneteket írogat meg leveleket. Közben meg ők minden napnorditanak egymással. A folyosón most is egy szekrényt tárolnak, meg dobozokat, szóval jó tűzveszélyes. Nem szólunk semmit, mert albérletben lakunk és nem tudnánk hova menni.
2021. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Az az érzésem, hogy az emberek annyira hülyék lettek, hogy nem veszik figyelembe a mellettük élőt ! Én tegnap voltam újra a rendőrségen , érdemes lenne egy cikket megjelentetni ami ott történt ! Aki erre szánja rá magát, minden egyes sort olvasson el és értelmezze mert a rendőrség nem a mi oldalunkon van !
2021. júl. 6. 21:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!