Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szent István park környéke,...

Szent István park környéke, mennyire csendes?

Figyelt kérdés
Azokhoz szól a kérdésem, akik huzamosabb ideig laktak/laknak a XIII. kerületben a Szent István park környékén: mennyire csendes a környék éjszaka? Sokan buliznak, zenélnek, hangoskodnak a környéken a parkban éjszakánként? Mennyire nagy a forgalom a környéken?

2021. júl. 7. 10:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%

Eleg jo kornyek, csendes, messze a foforgalomtol. Max a troli fogod hallani neha neha.


Amugy jobban nezd meg az arakat, mert ott egy komfortos rendes lakas arabol lehet tudnal venni mar Berlinben valami lakast.

2021. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

A pesti oldal legdrágább része.

Nyilván attól is függ a csendesség, hogy hová néz a lakás...

Ha pl. a Dunapark kávéház fölött laksz, vagy a szomszédos, Dunára néző lakásokban, akkor csendes. Ha a Pozsonyi úton, akkor kicsit zajosabb (troli, autók). De messze nyugisabb, mint bármely más környék.

2021. júl. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Ezt néztem:


[link]


Nagyon drága tényleg :(

De kíváncsi vagyok arra is, hogy pl. mennyiért lehet kiadni ott egy ilyen lakást.


Berlinben sosem jártam, de nem is szeretnék Németországba költözni. :)

2021. júl. 7. 11:18
 4/28 A kérdező kommentje:
A Dunapark kávéházban nem szoktak lenni koncertek? (Covid előtt)
2021. júl. 7. 11:19
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Öööö... ez nem a Szent István park, hanem a Victor Hugo utca! Tehát dunai kilátás kilőve....

OTt megy végig a troli... Nem látszik a képen, hogy belső udvarra néz, vagy az utcára a lakás...

2021. júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Ez a belinkelt lakás konkrétan a Dunapark kávéháztól van egy sarokra a Victor Hugo-n, de a belső udvarra néz.
2021. júl. 7. 11:21
 7/28 A kérdező kommentje:
Ja, nem kell nekem dunai kilátás, az azért eléggé túlértékelt szerintem. Inkább a nyugi a lényeg, hogy esténként ne őrüljön meg az ember a zajtól, de ugyanakkor minden szolgáltatás / boltok könnyen elérhető távolságban legyenek, ne kelljen kocsiba ülni.
2021. júl. 7. 11:23
 8/28 A kérdező kommentje:
A trolit azt tudom, de késő este már csak 20 percenként jár + éjfél után már egyáltalán nem.
2021. júl. 7. 11:24
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Túlértékelt - de mivel a környéken ritkán van eladó lakás, gyakorlatilag bármennyit megadnak érte... Aki ott a környéken akar venni, annak nem számít plusz pártíz millió...
2021. júl. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Ha esetleg tudsz hasonló nyugisabb, csendesebb környékeket még Budapesten, ahol gyalog minden elérhető a közvetlen közelben (esetleg még futópálya is, lásd Margitsziget), és jó a közlekedés, akkor írj nyugodtan. :)
2021. júl. 7. 11:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!