Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Felmennétek szólni a felettete...

Felmennétek szólni a felettetek lakónak így este 10 kor, hogy már megint ázik az alattuk lévő erkélyem a klímájuktól?

Figyelt kérdés
Tavaly is ázott, akkor szóltam, a plafonomon már nincs vakolat meg festék lejött de azt nem mondtam nekik...

2021. júl. 13. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha korábban nem mondtad nekik, akkor miért pont most este 10-kor? Most úgysem tud vele mit csinálni. Holnap, napközben, menj fel, és hívd le, nézze meg. Szerelőt is csak napközben tud hívni.

És biztosító. Ha neki van felelősség biztosítása, akkor az, ha nincs, akkor a te lakásbiztosítód fizet. De most este 10-kor senki sem tud semmit csinálni vele. Kikapcsolni meg nem fogja, már úgyis mindegy, a kár megvan.

2021. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Ráér az majd holnap szólni. Csak a csövet kell máshova irányítani, vagy meghosszabbítani. Ha nem hajlandó változtatni, birtokháborításért bejelentheted a jegyzőnél. Az okozott kárt is behajthatod rajta.

Én nem is engednék lakótelepen emeleti részen csöpögtetős kivezetést.

2021. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kell ilyen esetben szólni, mert nagy szívás lehet a vége.
2021. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de csak azért, mert elég rosszarcú emberek. A lakásszövetkezetnek szóltam, hogy intézkedjenek.
2021. júl. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Ne este 10kor menj fel raplizni, ráér ez másnap délutánig.
2021. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudtak vele mit csinálni mert egy vödörbe megy az erkélyen a viz náluk ami rendszeresen megtelik és utána lefolyik hozzánk... Szóltam este nekik, mert nálam most egy csomó fa anyag kint van az erkélyen amit nem akartam, hogy megázzon...
2021. júl. 15. 08:48
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor igen. Ha egy vödörbe gyűlik a víz és ők felejtik el kiönteni, akkor szólnék akár este 10-kor is.
2021. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!