Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Másnak is elege van már így...

Másnak is elege van már így nyáron a szomszédaiból?

Figyelt kérdés
Már ott tartok, hogy nem csak a hőség, hanem a szomszédok miatt is utálom a nyarat, és alig várom az őszt és az iskolát. Ebben a melegben még buggyantabbak, mint egyébként, főként az egyik a nyavikolo kislanyukkal. A 6 éves gyerek konkrétan most is üvölt a medencében, miután egész nap ezt a nyavikolást hallgatjuk, jól esik még este is. Nemrég építették az ablakunk alá a medencét , visszhangzik a gyerektől a konyha és az előszoba. Az a legjobb mikor több gyerek ordibal egyszerre és még a zene is megy. Ja és alighogy abba hagyja az egyik, razendit a másik szomszéd, három gyerekkel, akik trambulinoznak és csakis akkor természetesen, amikor már olyan idő van, hogy ablakot lehet nyitni. Nem bírom már ezt idegekkel, most is ideges vagyok,aludni se tudok, nem elég hogy egész nap ordibal a gyerek, még este is. Az a baj, hogy primitivek, ha szólnánk még nekik állna feljebb. Nyugtassatok meg, hogy nem csak nálunk vannak ilyen dolgok.

2021. júl. 13. 22:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mint nálunk. A szomszédnak van 4 lány gyereke,visonganak az udvaron, mint akit dugnak... borzalmas...
2021. júl. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen sajnos, mindig mindenhol lesz valami zavaró dolog. Anyuméknál dettó ugyanaz van, mint nálatok, 4 gyerek, medence, és folyamatosan ordítanak, estig.

Ahol mi lakunk ott az a szokás, hogy egyesek direkt odaeengedik a kerítéshez a sétáltatott kutyájukat, miközben a kerítés mögött őrjöngenek a kutyák. Párszor rászóltak az egyik ipsére, de neki állt feljebb. Amúgy nem értem, nem félti a kutyáját, hogy megharapja egyszer egy másik kutya?


füldugó, fülhallgató...én ezeket használom, ha zavar, más nem nagyon van.

2021. júl. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja mármint szüleim szomszédjának van 4 kisgyereke...hülyén írtam.
2021. júl. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sot, a retardált kölykök akik reggel, amíg várják anyát, a folyosón rollereznek, végre le vannak zavarva nagyszülőkhöz és hetek óta nem láttam egyiket se.
2021. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzet, bár idén nem panaszkodhatok annyira.

A hálóm egy játszótérre néz, ami kb. 150 méterre van a háztól, mégis úgy hallatszódik, mintha az ablakom alatt lennének a gyerekek. Tavaly szó szerint reggel 8-tól este 9-ig kint visongtak kisebb-nagyobb megszakításokkal, de szülők sehol.

Szerencsére idén ez nem volt jellemző eddig (lekopogtam), most inkább a szabin lévő felső szomszédaimból van már elegem. Vékonyak a falak, ők meg elég hangosak.

De nem panaszkodom, még a végén megismétlődik a tavalyi játszóteres dolog :D

2021. júl. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hát itt sajnos a nagyszülők is pár háznyira laknak így nem alszanak ott..
2021. júl. 13. 23:00
 7/24 A kérdező kommentje:
Hűha 5-ös, nekem ez az egy gyerek is sok, nemhogy egy csomó..
2021. júl. 13. 23:01
 8/24 anonim ***** válasza:
77%

Jelen. De most fognak költözni remélhetőleg.


Ezek olyanok, hogy világ életükben azt gondolták, hogy ők a világ közepe.


Haverok éjjel nappal plusz a gyerekek, sok alkohol....

K*baszott hangosan beszélő feleség...


Még az elején kedveltem őket, de ma már sírógörcsöt kapok, ha rájuk nézek.

2021. júl. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Alapból vállalhatatlan a szomszéd így nincs különbség. Inkább én nem vagyok otthon.
2021. júl. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem már vagy 2 éve elegem van belőlük. Itt a gyerekek még nagyon picik, de a szülők, családtagok megcsinálják helyettük a zsivalyt. Egész nap az udvaron van az egész család, mintha valami táborba lennének. Üvöltetik hangfalakon a zenét, az udvaron motoroznak, quadoznak, a lényeg, hogy valamit lehessen mindig berregtetni 0-24-ben az ablakunk alatt.
2021. júl. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!