Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Másnak is elege van már így...

Másnak is elege van már így nyáron a szomszédaiból?

Figyelt kérdés
Már ott tartok, hogy nem csak a hőség, hanem a szomszédok miatt is utálom a nyarat, és alig várom az őszt és az iskolát. Ebben a melegben még buggyantabbak, mint egyébként, főként az egyik a nyavikolo kislanyukkal. A 6 éves gyerek konkrétan most is üvölt a medencében, miután egész nap ezt a nyavikolást hallgatjuk, jól esik még este is. Nemrég építették az ablakunk alá a medencét , visszhangzik a gyerektől a konyha és az előszoba. Az a legjobb mikor több gyerek ordibal egyszerre és még a zene is megy. Ja és alighogy abba hagyja az egyik, razendit a másik szomszéd, három gyerekkel, akik trambulinoznak és csakis akkor természetesen, amikor már olyan idő van, hogy ablakot lehet nyitni. Nem bírom már ezt idegekkel, most is ideges vagyok,aludni se tudok, nem elég hogy egész nap ordibal a gyerek, még este is. Az a baj, hogy primitivek, ha szólnánk még nekik állna feljebb. Nyugtassatok meg, hogy nem csak nálunk vannak ilyen dolgok.

2021. júl. 13. 22:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
78%

Igen. A mellettünk lakó szerintem unatkozik, mert állandóan a házfalunk tövében szöszöl, vagyis dörömböl vmi hordókkal, amiben esővizet gyűjt. Fűnyírás, flexelés non stop. A másik 50fokban permetezi az egy sor borszőlőjét, ami mindig leszedetlenül rohad el. Ilyenkor ablaknyitás kizárva. Mellette mindig lesik, hogy kivel tudnak beszélgetni, vagyis ordibálni egy jót (szerintem az egyik már süket) , mintha tényleg semmi dolguk sem lenne más. Mindig felmerül bennem, hogy ezek miből élnek, hogy itt unják szét magukat...

Ebből a szempontból 100szor jobb tél.

2021. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
A tél se azért leányálom ilyen szomszédokkal, az enyém már a garázsára is fabrikált kéményt, nem elég a házé. Begyújtani persze nem tud 3 óráig csak töményen mint a gyárkémény kínlódik, mire beindulna, megint rádob jó sokat, és a szél persze idehozza. Nyáron ordítva beszélget 2 mázsás feleségével, aki ordít a gyerekekkel ne ordítsanak. Normális kéményre nem telik, de hatalmas betonmedencére igen, ahol még jobban ordítanak. Szerintem a szomszéd faluban is hallják, ha pancsiznak négyen. A pasi is nagydarab, és ordítva ugranak a medencébe, persze szól a sláger rádió. Ha ez nem lenne elég nitro higítóval büdösít, és gyalugépet zúgat, vagy kalapál egész nap. A klotyó ablak mindig nyitva ott is hallom mikor a wc-n ülve ordítva intézi ügyeit telefonál. Velük szemben három gyereklány, akik egész nap sikítanak, de mintha ölnék őket. Még kimaradt a drága szomszédnak négy tacskója van, azért négy mert szaporítani akarja, persze csak a pénzért. Ezek a kutyák egész nap ugatnak, vagyis csak kettő ugat , kettő meg vonyít mellé. Egyszer átjött had nyírja le a füvet, nem figyeltem, kivágott négy bodzabokrot, ami inkább az én telkemen volt mint az övén, de ez nem is lett volna baj. Mindent ott hagyott, nem szóltam mert már unok neki szólni. Az ilyeneknek a primitív agyuk tiszta öntörvényű, csak ők léteznek, és csak az a jó ahogy ők csinálják, ha meglátom bármelyiket, hányingerem lesz. Úgy látom ez a típus mindenhol jól szaporodik.
2021. júl. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

23

Szerintem is ez a gáz: mindegyik azt hiszi, hogy csak ő van, övé az egész terület, még a másiké is.

Én is, ha merek szólni kedvesen pl: "légyszi, ne a házam elé ültetgess bokrot, mert én nem szeretném, azért vágattam ott ki mindent, mert nem kell oda növény, hogy leveleket szedegessek meló után." Vérig sértődik, és neki áll feljebb. Persze fordított esetben nem is tudom, talán meglincselne, ha ilyet tennék.

Ordítozás, zajongás, másik nyugalmának semmibe vevése...stbstb

Annyira utálom, hogy az emberek többsége ilyen.

2021. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
A házad elé mért ültet bokrot? ez fura. Inkább a saját ház elé szoktak ültetni, főleg hogy ne ott parkolgassanak. Egyébként meg szépen nem lehet velük beszélni, kedvesnek meg pláne nem szabad velük lenni, mert csak még pofátlanabbak lesznek.Ez tapasztalat, legjobb nem is köszönni, akkor jobban tartanak.
2021. júl. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!