Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Loptak tőlünk mit kellene...

Loptak tőlünk mit kellene tenni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Apám nyugdíjas,és egy szociális munkás 11óra,és 11:30-között ebédethoz. A környékre költözött egy roma srác a haverjával.A kapun belül a kerítéshez van rögzítve egy műanyag doboz, és abban szokott lenni a csere ételhordó. Ma egyedül voltam itthon, és nyitva volt az ablak. Hallottam, hogy ki cserélik az ételhordó. Majd halk cigány motyorgást, na mondom várok egy kicsit, nem mondanám, hogy kedvelem őket. Ellopták az apám, és az én ebédemet. A szomszédnak van kamerája, és látszik hogy viszi a roma gyerek az ételhordó. A szomszéd felesége nézte vissza a felvételt. A szomszéd este jön haza. A szomszéd felesége azt mondta, hogy nem akar gondot, hogy tőle van az információ. Viszont ha rendőrség is látná a felvételt akkor ott lenne a bizonyíték.... Ti mit tennétek?



2021. júl. 19. 14:39
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Esetleg holnap rejtsem el valahol a mobilomat, hogy fél vegye az ételhordó kicserélését, és a mobil kamerája rögzítené a lopást? Vagy nem próbálná újra elopni másnap?
2021. júl. 19. 14:43
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
ételhordó helyett tegyél patkányfogót a dobozba nyúljon abba a rohadék
2021. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
nem kell kiderülnie, hogy a szomszédé a felvétel. beszéljetek a rendőrséggel, és kérjétek meg őket, hogy névtelenül említsék meg a felvétel birtokosát a tolvajoknak.
2021. júl. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

Gondold vegig. Tovabbra is ott fognak lakni es nem lesz felnivalojuk. Nektek viszont lehet. Ha mar egyszer kenytelen vagy igy lakni. Miert nem csonget, aki hozza az etelt?

Maskulonben, ha olyan a kiallasom, megmondanam nekik, hogy nem szeretnem, ha az ebedem eltunne.

A lenyeg itt az, hogy bosszuallok siman lehetnek, es a torveny legypiszoknyi rahatassal van.

2021. júl. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

Ne keverd bajba a szomszédot - a kamerája NEM nézhetne közterületre, vagy más ingatlanára!


Nem túl szép dolog, de tegyetek ki vmi kamu ételhordót, preparált kajával. Tripla adag hashajtóval. :-DDDD

2021. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

Én párszor beáldoznám a kajámat, de hosszútávon megtérülne.


Menj ki a kajáért reggel, tegyél bele hashajtót, iszonyat csípős szószt, sózd meg annyira, hogy ehetetlen legyen vagy bármi egyebet ami azért nem öli meg, de mondjuk kórházba juttatja a kedves C "úriembert". Tedd vissza, hogy úgy tűnjön, mintha kint felejtetted volna. Ha elviszi, nyert ügyed van.


Arra figyelj, hogy mások (család, barátok) még véletlenül se juthasson hozzá, ne vigye be a lakásba/hűtőbe, aztán egye meg valaki. Szólj előre, hogy ez direkt nekik van címezve és jó étvágyat hozzá.


Én mondjuk tuti az utolsót választanám.

2021. júl. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%

Fenolftalein, ha lehet még kapni oldat formájában gyógyszertárban...


:-D

2021. júl. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem, miért nem képes becsöngetni az ételt hozó?

Szerintem jelezd nekik, hogy ez történt, ezért a továbbiakban nem megoldás, hogy ő kicseréli az ételhordókat, hanem becsönget, kimentek és cserélitek az üreset a telire.

2021. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Fogadjatok fel egy olyan szoc. munkást, akinek van annyira magas az IQ-ja, hogy ismeri a csengőt és tudja is használni.


"na mondom várok egy kicsit, nem mondanám, hogy kedvelem őket. Ellopták az apám, és az én ebédemet."


Azért ez se semmi, hogy hallod hogy ott vannak az ételhordónál, de te csak vársz (míg felkel majd a nap) és k*rvára nem csinálsz semmit sem, hát b*szdki ne csodálkozz, ha lenyúlják a kajátokat.

2021. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell jelenteni a rendőrségen, el kell kérni a felvételt, bizalmasan kezelik. Másból nem tanulnak, szép szóval türelemmel semmire nem mész. Nehogy etesd őket mert a végén ha nincs kaja ők lesznek felháborodva. Majd a végén menüt is választanak a ló....rt. Ez az egyenes út, semmi hashajtó, meg hasonlók, mert ha az egyik nyuvadék elpatkol, téged csuknak le. Lásd a borosgazda esete akinek a saját telkén a saját pincéjéből vitték a borát, elnézte nekik egyszer kétszer aztán odaszoktak, a végén fagyállót kevert a borba, az egyik elpatkolt. a törvény nem fog védeni. Rendőrség feljelentés, ezt a tiszta ügy .
2021. júl. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!