Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csendháborítást jelentettem,...

Csendháborítást jelentettem, mennyi idő után jön a rendőrség?

Figyelt kérdés
Lakóhelyemnél hatalmas garázsbuli van. Több mint egy órája bejelentettem a rendőrségen, azt mondták hogy továbbítják. Mikorra várható, hogy megjelenik a rendőrség rendet tenni? Vagy ne is számítsak ilyen "piti ügy" esetén ilyesmire?

2021. júl. 23. 23:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem intelligens módon is meg lehet beszélni az illetékes személlyel/személyekkel. Ha nem hajlandók, akkor van olyan opció is, hogy beállsz közéjük, ropod egy picit.
2021. júl. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Menj már innét te éjszakai troll.
2021. júl. 23. 23:53
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak nem ért már ilyen atrocitás? Sikerült összeszedni helyszíni bírságot mikor ment a bulika?
2021. júl. 24. 00:17
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Igaza van az elsőnek. Lemész megkéred őket, hogy vegyenek kicsit vissza, de gondolom ahhoz nincs elég nagy arcod, csak a zárt ajtó mögül tudsz telefonálgatni.
2021. júl. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lett nekik szólva, több lakó jóvoltából is. Egyéb intelligens megjegyzés? Sikerül válaszolni a kérdésre?
2021. júl. 24. 00:21
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem igazán várható több okból kifolyólag sem.

1)Piti ügyekkel nem igazán foglalkoznak.

2)Az a tapasztalat,hogy megoldódik a konfliktus "emberi módon", hatóság hozzájárulása nélkül.

2021. júl. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem sokára itt lincselés lesz az ordibálásból ítélve. x) Igazad lehet, ez kulturáltabb megoldás mint megvillogtatni a járőr kocsit.
2021. júl. 24. 00:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha a rendőrség nemintézkedik ez ügyben , írj az EMBERI jogok biztosának, aki Budapesten van- levelet e-mailben
2021. júl. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Gondolom valami primitív romabuli volt. Hát sajnálom, a rendőrség nem szokott foglalkozni ilyesmivel. Az ő dolguk a pénzbeszedés, nem a normális állampolgárok védelme.


Mi lett amúgy?

2021. júl. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kijöttek mikor ismét telefonáltunk. Akkor fél órán belül itt voltak. Volt nagy veszekedés meg szájalás a rendőr nénivel de azért szépen rendet tett. Többször rájuk szólt hogy menjenek a rendőrautó mellől, mert részegen tapizták meg bele akartak mászni. Amúgy nem roma buli volt, hanem "apuci vett nekem drága autót, meg van mindenem, basszunk ki a panellakókkal miközben röhögve fosrészegre iszom magam" féle buli volt.
2021. júl. 24. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!