Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Országon belül elképzelhető...

Országon belül elképzelhető idővel elviselhetetlen időjárási klíma miatti költözés?

Figyelt kérdés

Gondolok itt most az egyre brutálisabb nyarakra (hagyjuk, hogy nyár van, melegnek kell lenni...). Délen, dél-keleten lassan elviselhetetlen a nyár, akkora a forróság, hacsak nem vízparton vagy állandóan. Az ideiglenes lehűlés ide szinte soha nem ér el. És a csapadék sem.


Szerintetek elképzelhető, hogy egy idő múlva országon belül egyre többen keresnek olyan lakhelyet, ahol elviselhetőbb a nyár, jobban mozog a levegő? Vagy ebben a kicsi országban tökmindegy, hogy hol laksz, akkor is besül a hátsód egy ilyen nyáron, mint a mostani?



2021. júl. 29. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Akkor már miert orszagon belul mozognának? Semmi értelme.


Egyebkent meleg van? A légkondi ugyanúgy 23-ra hűti a lakást, mint minden nap.

2021. júl. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Talán le kéne fogyni a fókazsírból és máris elviselhetőbb a nyár.
2021. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nagyon értelmes válaszokat. Nem a lakásban belüli hőmérsékletről

beszéltem, hanem a kintiről. És bármilyen érdekes, nem mindenki dolgozik és létezik klímás helyen. A 38 fok árnyékban pedig a legtöbb embert megviseli, aki elmúlt már 20 éves. Főleg ha ez hetekig tart.

2021. júl. 29. 15:01
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Lepontozhatod a #2-est, de igaza van. Ez a meleg elsősorban a kövéreket, meg az időseket / betegeket viseli meg. Mivel előbb fogunk megsülni / megfőni a melegtől, minthogy beköszöntsön egy jégkorszak, ezért semmi előnye nincsen a túlsúlynak. Ráadásul még ronda és büdös, igénytelen is lesz tőle az ember. (Mondom ezt 20 kg fogyás után)
2021. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Csak a magam nevében tudom azt mondani hogy ez miatt nem fogok, nekem nem jelent semmiféle problémát ez a meleg, én a hideget utálom... viszont ha egésznap a napon kéne dolgozni akkor én sem bírnám,de akkor is inkább csak munkát váltanák.
2021. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nyáron meleg van. Nem semmi.
2021. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Lazán kint tudok dolgozni a kertben hőségben is.

Az első egy-két nap nehéz, de ehhez is hozzá lehet szokni.


Én egyébként a párás, fülledt meleget rosszabbul viselem, mint az égető napsütéses hőséget. De ha kell, azt is kibírom.

2021. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Hagyjuk már ezt a jövőre elviselhetetlen hőség lesz egész évben. Ha tényleg ez lesz. Akkor hogy lehet régen május elején már nyári meleg volt. Most meg elmúlt pár évben a május hónap esős hideg időjárás van és május végéig fűteni kell a lakást mert hideg van.
2021. júl. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5%
Addig örüljetek míg nem kell tüzelni megint vagy fél évig.
2021. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Látom nem nagyon sikerült a kérdésre válaszolni.

Országon belül nem nagyon érdemes ilyesmi miatt költözni, nincsenek akkora hőmérsékleti különbségek Szerintem inkább egyre jobban elterjednek a klímaberendezések.

2021. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!