Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi tévő legyek, ha úgy érzem...

Mi tévő legyek, ha úgy érzem rossz városba születtem?

Figyelt kérdés

Mindig mikor Moszkvában járok, elfog egy nyomasztó érzés, hogy nem Moszkvában születtem. Annyira szép és modern minden, érződik, hogy egy birodalom központjában vagyok, magával ragad a kultúra, minden metrómegállón ott a történelem és sorolhatnám. Azt érzem, hogy ide kellett volna születnem. Hiába tanultam meg a nyelvet, itt mindig csak egy turista leszek itteni gyökerek nélkül.


Egyszerre vágyom vissza és érzem rosszul magam itt. Mintha egy olyan lány képét nézegetném mindig, aki soha sem lehet az enyém.


Sok helyen jártam a világban, de mindig úgy voltam vele, hogy Budapest a legjobb hely, szerencsés vagyok, hogy oda születtem. Mióta először Moszkvában jártam, teljesen úgy érzem hogy rossz helyre születtem és én ide (Moszkvába) való vagyok.


Érez valaki hasonlót? Mondjuk, hogy Párizsban vagy Grácban kellett volna születni?


2021. júl. 31. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Wolanddal setalgass egyet a Patriersije Prudin, akkor rájössz, H Moszkva a hazád.
2021. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Prudinal
2021. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Reinkarnálódj.
2021. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Költözz oda
2021. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9%
ööööö.... Voltál már Cegléden?
2021. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!