Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagyon ciki ha valaki nem él...

Nagyon ciki ha valaki nem él szép, modern házban? Ti milyen házban éltek?

Figyelt kérdés

Még anyukámmal élek. Nagyon csúnya a házunk. Nem szeretnék rá költeni, mert a saját lakásomra spórolok. Csak az én szobám van felúítva, hogy ne érezzem rosszul magam.


Minden vágyam, hogy egy gyönyörű, kicsi, de modern lakást vegyek. Akár hitelre is...de még egy kicsit gyűjtögetek.


Ti milyen házban éltek? Modern, nagyon régi, vagy felújítandó, de azért még nem vészes?


21L


2021. júl. 31. 21:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki.

Én is hasonló helyzetben vagyok.

2021. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%

Ne legyél egy Insta-valóság mániás gyerek. Van hol laknod. Mi ezen a ciki? Hogy nem olyan helyen laksz, mint valami influenszer luvnya, aki a lelkát is eladta a csilli-villi egyenlakásáért?


Én egy normál sorházi lakásban lakok. Nem hiper modern, de kényelmes és normális. A konyha az, ami régibb, a fürdő fel van újítva. Nyilván lenne mit venni/csinálni, de apránként. Engem az ilyesmi nem zavar. Nem érdekel, hogy másnak mi van.

2021. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazából 5-6 közvetlen emberen kívül senki nem is tudja, hogy hol lakom, a többieket pedig láthatóan nem is érdekli. Ugyanakkor nem is értem aki csilivili kecóba öli az életét, amibe jó esetben csak aludni jár szinte haza, tehát nem tudja kiélvezni.
2021. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Kettes, hármas igazatok van.

Viszont én eddig akárhol jártam ismiknél, mindnekinek felújított lakása volt. Vagy legalább szebb mint a miénk.

Én sem ölném bele minden pénzem. Csak szép új bútorokat, új építésű lakást szeretnék...majd....

2021. júl. 31. 21:08
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy ciki, én sem élek szép házban, mégis boldog vagyok.
2021. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%
Az a ciki, ha valaki ennyire felszínes.
2021. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Metionin ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Én pl. sima kádárkockában nőttem fel, sokáig elég lepukkant volt (70-ben épült árvizes házként és a szüleim nem álltak jól anyagilag sosem) és pár éve lett úgy felújítva, hogy megfelel a mai viszonyoknak. Sosem volt ciki, örültünk hogy van hol lakni. Most albérletben lakom panelban, közepes minőségnek mondanám, nem a legjobb de olcsó és mivel nem az enyém, annyira nem izgat ha nem a legmodernebb. Majd a sajátomnál már figyelek erre.
2021. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén sorházi lakás, igaz a széle, így kicsit önálló érzetet kelt. Az '50-es években épült, és kb 15 éve újítottuk fel (de akkor tetőtől talpig). Így azért nem olyan csúnya, de semmi luxus, másfél szoba, amerikai konyha, kis kert, aminek a felét elveszi a kocsibeálló, most tele lommal, az úgy elég gázul néz ki.
2021. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel ki miben lakik, amíg az alapvetően rendezett, karbantartott. Nyilván minél újabb/újszerűbb/felújított, annál jobb, de nem különösebben érdekel, amíg élhető.

Panelprogramos lakásom van, nem gondolom magam prolinak emiatt, nem tartom cikinek. Belülről meg felújítottam, mielőtt beköltöztem.

Lassan érik a váltás, én is újépítésű házat akarok majd. De nem azért, mert a felújtás ciki lenne, hanem mert arra van igényem

2021. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%
A "ciki" az, hogy az átlag dolgozónak szinte esélye nincsen modern, normális lakásra, és örül, hogyha egy felújítandó panelt meg tud vásárolni.
2021. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!