Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha haszonállatot tartanak a...

Ha haszonállatot tartanak a környéken, hogy bírjátok ki a büdös trágyaszagot?

Figyelt kérdés
Annak idején nagyszülőknél vidéken én is tapasztaltam néhányszor, bár disznók vagy tehenek nekik sem voltak, néhány szomszédnak volt. De manapság vidéken is egyre kevesebben foglalkoznak állattartással. Ahol mégis van, ott hosszú távon mennyire elviselhetők a szagok? Persze az állattartásnak ez velejárója, de mégis kellemetlen.
2021. júl. 31. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális helyen nincs különösebb szag, mert legalább napi egyszer takarítanak. Viszont ha van, akkor talán idővel megszokható, de mindig lesznek ilyen hullámok, hogy jobban megcsap a szag.
2021. júl. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Persze a benzin szagot bírjátok,hülye városi libák!
2021. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Két disznótelep is van a közelben, az nem büdös. de ha szórják a híg trágyát, vagy az eső mossa, akkor aztán jön a szag. eleinte rettentő büdös volt, már nem zavar. jobban zavar már mikor egy kismotor elhalad, vagy büdösebb kocsi kipufogója.
2021. júl. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Angol falun elek. A tragyazott fold valoban szarszagu, de a farmok tisztak, rendesek, semmifelekepp nem nevezheto budosnek. Szerintem nem budos allatok, hanem rendetlen emberek vannak.
2021. aug. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy rendszeresen jelentgetem őket, így kénytelenek takarítani, elszállítani a trágyát
2021. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!