Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A kettő közül melyik városban...

A kettő közül melyik városban élnétek szívesebben? Eger vagy Miskolc? És miért? Melyik város a gazdagabb?

Figyelt kérdés

2021. aug. 17. 17:20
A kérdező szavazást indított:
Miskolc
Eger
54 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Egerben kevesebb a hiperpigmentált
2021. aug. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Egyik városban sem tartózkodtam még huzamosabb ideig, Miskolcon kétszer, Egerben háromszor jártam. Valójában amikor Egerben jártam akkor sem kapott el soha ez a "hű de jó ez a város" érzés, viszont egy kellemes kis helynek tűnt. Ezzel szemben Miskolcon folyamatosan az az érzésem volt, mintha valami gyorsan felhúzott, rideg panelrengetegben lennék. Semmi szépet nem láttam a városban, olyan putris hangulata volt az egésznek. Ennek ellenére Miskolc környéke szerintem sokkal szebb mint Egeré, jobbakat lehet arra kirándulni. Összességében így is inkább Egert választanám, de ez simán lehet hogy változna, ha jobban megismerném a két várost.
2021. aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Miskolc komplexebb város.

Miskolc nem most éli fénykorát, az biztos.

Eger kifejezetten vonzó város - és szerintem - arányait tekintve (3x kisebb mint Miskolc) gazdagabb mint Miskolc. Hatalmas az idegenforgalma, jó gyógyvizek és jó vörösborok - gyönyörű nők... Kell ennél több?:)))

2021. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 elistvan ***** válasza:
84%
Azért látnivalóban Miskolcnak sincs miben szégyenkeznie.: Vadaspark, Diósgyőri vár, Kisvasút, Baradla-barlang, Avas kilátó, Tapolcai strandfürdő, Tündérkert... az hogy az átmenő forgalom miatt (itt van talán a legtöbb munkahely a környező települések között) sok a brazil nem a város tehet róla.
2021. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Eger.
2021. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Eger
2021. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Miskolcnak már rég leáldozott, hiszen hol van már az Acélváros-korszak...inkább Eger. Mindenképpen.
2021. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Én mindkét városba gyakran járok heti szinten. (köztes helyen lakok)

Nekem Miskolc jobban bejön. Oda jártam egyetemre is. Normálisak az emberek. Könnyebben kaptam eddig munkát Miskolcon. Egerben is dolgoztam már, ott sok volt a bejáró falusi. Bunkóbbak, nem annyira közvetlenek, beképzeltebbek.

Miskolcon jobban tudtam barátkozni. Maga a város is szebb szerintem. Több minden van stb..

2021. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Egerben éltem pár évet. Szép város, de eléggé kisvárosi hangulata van és emiatt unalmas tud lenni. Miskolcon szerintem több lehetőség van, jóval nagyobb, és a környéken is több a látnivaló. Ami kolompárékat illeti, velük Egerben is lehet találkozni rendszeresen, mert a környező településeken eléggé megszaporodtak.
2021. szept. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Miskolcon pont az Acélváros-korszak az, ami gazdasági értelemben lehet, hogy csúcs volt, viszont szmogos betonrengeteg lett a város nagy része. Azóta egyre többet fordítanak a zöldterületek kialakítására, meg úgy általában a szépítésre.

Egernek a belvárosa gyönyörű, de pár év alatt megunod, nekem 3 év elég volt belőle, viszont kirándulni szívesen megyek oda.

2021. szept. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!