Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Állandóan kötekszik, fenyeget,...

Állandóan kötekszik, fenyeget, mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 utcára lakik tőlem egy gyerek, gyakran összefutok vele ha a környéken bandázok a haverokkal, vagy ha boltba megyek, akárhányszor lát mindig kötekszik, általában szóban, néha fizikailag is bánt. Nem adtam rá semmi okot hogy ezt csinálja, régen sose szólt hozzám semmi rosszat, én se hozzá, 2 éve kezdett el kötekedni, irritálom őt a kinézetemmel, vagy csak unatkozik, nem tom, de gáz. Megverni nem tudom, én elég vékony és alacsony vagyok, ezért is szokott baszogatni, múltkor azt mondta, hogy 185cm alatt asszonyok vannak, 175cm alatt meg krvák, de ugye én még 170 se vagyok. Amúgy miután ezt mondta nekem elég erősen pofán vert, majd ütni akart, de akkor elszaladtam. Volt olyan is hogy bevoltak szívva, odajött hozzám és azt mondta ha nem szívok bele akkor megver, nem szívtam, lábon rúgott úgy hogy annyira lezsibbadt a lábam hogy nem bírtam elfutni, elestem, felpofozott és elment. Legrosszabb az volt mikor megjegyzést tett apámra, hogy ő milyen "csóró gyári proli". Pont akkor kapott egy elég jó bmw-t az apjától, azt mondta hogy nekem sose lesz ilyen. Ott volt a barátnője meg a haverjai is, apámat alázták ezzel. Ha csak szóban bánt már nem érdekel amúgy, mindig ugyan az a témaköre, hogy én milyen kevés vagyok hozzá képest, meg hogy ő mindenben jobb nálam, nevetek rajta, de mikor már nekem jön az már nem vicc, nem akarok így itt lakni. Ha feljelenteném valszeg ennyiért nem ültetnék le, utána meg jól agyonverne..ez lenne sztem. Mit tennétek?

2021. aug. 21. 15:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Feljelentést
2021. aug. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
Az ilyet be sem viszik a rendőrök, lefizeti őket.
2021. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
Elkerülném. Nem bandáznék az utcán olyanokkal, akik nem védenek meg, ha rám támad. A haverjaidnak már szét kellett volna verniük a védelmedben, de sz.rok azok is, ne barátkozz velük többé, csak kiröhögnek, de nem segítenek, pedig együtt többen vannak, mint az az egyedüli bennszülött.
2021. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én meg annyit mondanék neki legközelebb,hogy örülj neki hogy vannak nálad kisebbek,mert nem lenne kit megagyalnod,aztán mivel menőznél a haverok előtt?

Hallottam a múltkor azt beszélték rólad,hogy a veled egy súlycsoportban lévőktől fosol.

Szóval gyere adj egy fülest és meg lesz a boldogság mára is!

Aztán lefújnám valami legális paprika spray-vel

2021. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%
4-es, ne adj ilyen tanácsokat, hogy az a szar felgyújtsa a családjával a kérdezőék házát.
2021. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy putriból gazdagodott család ez, nincs ellenük orvosság, genetikailag hibás a gyerek. Kerüld el.
2021. aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell paprikaspray, elég olyan festékszóró is, amit a graffitisek használnak. Egyrészt legális, másrészt később a rendőrségen mondhatod, hogy az a gyerek zaklat téged, akinek narancssárga a feje.
2021. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kérek mindenkit, ne biztasson senki bűncselekményre.
2021. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A rendőr erre csak azt mondaná, minek önbíráskodott, mért nem kért távolságtartási végzést ellene. Mindneképp a kiscsávó fog veszíteni, bármit tesz. Elmebeteg szadista ellen nincs segítség sajnos.
2021. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

3. Félnek tőle ők is. 1 haver volt aki egyszer rászolt hogy álljon le, az történt hogy utána beleáált az arcába, rálökött, egy ideig ellenállt, de utána ideges lett és neki is vert 3-4 ütést.

Eléggé el van szállva magától ez a gyerek. Azt hiszi ő menő mert nagy családi házban lakik, sok pénze van meg jó kocsija egy szép környéken, jó nője meg haverjai akikkel lehet füvezni meg inni. Csak a baj az hogy a legtöbb dolog amivel felvág nem az ő érdeme, persze ez nem érdekli. Apja vállalkozásában dolgozik néha 1-2 napot azt ennyi, de még így is kap annyit mint egy átlag melós aki végigdolgozik egy hónapot.

Magassága meg hogy elvileg jóképű se az ő érdeme amúgy, mindig olyannal vág fel amiért semmit se kellett tennie, az hogy én úgymond szerencsétlenebb vagyok nem jelenti hogy kevesebb vagyok nála és ezért kell baszogatni. Gazdag gyerek aki elvan szállva magától, talán az apjának kéne szólni, vagy valami viperára gondoltam, csak hát akkor engem kicsinálnak.

2021. aug. 21. 16:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!