Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni ha a szomszêd...

Mit lehet tenni ha a szomszêd az erkélyén rázza ki a szőnyegeit és az összes por a mi erkêlyünkre esik?

Figyelt kérdés
Többszöri felszólítás után sem hagyja abba, ugyanúgy ránk rázza. Hetente többször kell az ujjnyi vastagsàgú port letörölnöm/felsöpörnöm az erkélyünkről.

2021. aug. 22. 09:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Összebarátkoznék a felette lakóval, és naponta kiüríteném az erkélyére a porszívóm tartalmát. :)

Tudom, nem iyen egyszerű, patt helyzet, ha te vagy lentebb.

Amúgy kicsit megértem a másik felet is, mármint én sem szívesen cipelném le pl. a 7.ről a szőnyegeimet, csak hogy kirázhassam.

2021. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A másodikon lakik 😅
2021. aug. 22. 10:09
 3/16 A kérdező kommentje:
Mi az elsőn, de én is leviszem mindig. De amikor még az ötödiken laktam, akkor is levittem. Nem tart semmiből.
2021. aug. 22. 10:10
 4/16 anonim ***** válasza:
Vennék neki ajándékba egy porszívót.
2021. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Összesöpörném, beletenném egy zacskóba, és feldobnám az erkélyére.

Nálunk volt ilyen hogy az udvarunkra dobták a cigarettacsikkeket. Összeszedtem, és visszadobtam utána már nem dobálták át.

2021. aug. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát sajnos feldobni nem tudom, de akkor felsöpröm és az ajtaja elé szórom. Bosszantó, hogy először szépen kértem, hogy ne ide rázza ki legyen szíves, nem szólt semmit, rá két percre megint odaszórta.
2021. aug. 22. 10:22
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Hetente többször nincsen ujjnyi vastagságú por a szőnyegekben. Nincs akkora mennyiség, amit te fel tudsz söpörni.
2021. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Képeim is vannak ha érdekel 😉 Nem tudom mit csinálnak, de nekik van.
2021. aug. 22. 10:36
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Söpörd össze és szórd a lábtörlőjére!
2021. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9%
Még mindig jobb, mintha mást rázna ki az erkélyen. Port törölgetni gusztább.
2021. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!