Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Spanyolország vagy Olaszország...

Spanyolország vagy Olaszországban jobb az élet?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd pár év múlva egy mediterrán területre költözni és ezen belül is ebbe a két ország valamelyikébe.


Fontos lenne,hogy úgy pezsegjen is az élet,legyenek jó strandok és kávézók,éttermek-ilyenekre gondolok:D


Ezek alapjan,ti melyik országot javasolnátok nekem?



2021. aug. 26. 14:55
A kérdező szavazást indított:
Spanyolország🇪🇸
Olaszország🇮🇹
Mindkettő ugyan olyan
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
MagyarországHU a legjobb
2021. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Te tudod, de azt is tudatosísd hogy ezeknek az államoknak mennyi az államháztartású hiányuk, azaz mennyire deficitesek. +a migráció sem elhanyagolható momentuma a déli államoknak..
2021. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%
Dolgozni is akarsz? Vagyis munkahelyre is szükséged lesz? Mert ha nem, akkor Spanyolország szebb szerintem, bár én Olaszországot is szeretem. De ha kell munkahely akkor egyik sem. Mindkét országban nagyon magas a munkanélküliek száma.
2021. aug. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Olaszorszag csuszik le, es covid ota az amugy is nyomorult del teljesen leszakad. Politikailag is necces.
2021. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha gazdag vagy, mindenütt jó, ha szegény vagy,sehol. Ha dolgoznod kell, olyan helyet keress, ahol a munkád megbecsülik. Utána ott nyaralsz, ahol akarsz.
2021. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!