Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az egyetem értesül a csendhábo...

Az egyetem értesül a csendháborításról?

Figyelt kérdés

Múltkor volt nálam egy kisebb házibuli, és másnap délután a szomszédom bekopogott hozzám és mondta, hogy ha még egyszer ilyen lesz, akkor ki fogja hívni a rendőröket. Megkérdezte, hogy tudom e, hogy ha a rendőrök csendháborítás miatt ki fognak jönni, akkor ők azt az egyetemet, ahol tanulok, értesíteni fogják.

Ezzel kapcsolatban lenne az a kérdésem, hogy ez tényleg így van? Én először elhittem ezt, de aztán próbáltam utána nézni a neten, hogy biztos igaz e, de nem találtam semmit.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. aug. 29. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Jobb esetben úgyis csak figyelmeztetnek a rendőrök, rosszabb esetben kapsz egy 5-10 ezres helyszíni bírságos csekket.

Az egyetemednek ehhez semmi köze nem lesz, a lőtéri kutyát nem érdekli, hogy te hol tanulsz vagy hol dolgozol.

2021. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
23%
ha el is tanácsolnak,legalabb megjegyzed,h légy halas h bejutottal egyetemre..
2021. szept. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!