Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelban élők ( nem 10.emelete...

Panelban élők ( nem 10.emeleten ): van olyan aki NEM hallja a szomszédját egyáltalán? Én az alsót és a felsőt is hallom. ISzonyat zavaró!Panelosok, hahó?!

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 16:23
1 2
 1/20 anonim válasza:
82%
Újpesten nem igazán hallani semmit oldalról meg alulról, felülről is csak akkor, ha begőzöl és ordít a lakó (szerencsére ritkán csinálja). Hatodik emeleten lakunk.
2021. aug. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Felső szomszédomtól jön mindenféle pakolós-kopogó hangok az őrületbe kergetnek. Illetve úgy hugyozik, hogy "csobogtatja" bele a vízbe és konkrétan a szobában fejhallgatón vagy füldugón át úgy hallom, mintha mellettem folyna valami, rohadt undorító.
2021. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Én nem hallom őket. Konkrétan azt sem tudom, élnek-e egyáltalán. Azt néha hallom, ha megáll a lift az emeleten, mert egy méterre sincs az ajtómtól, de ezt is csak néha hallom meg. Laktam egy rövid ideig téglalakásban, ott pontosan tudtam melyik szomszéd mikor fekszik le aludni (kihúzható ágyuk volt).
2021. aug. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
1-es és 3-as kamuzik. Semmit nem hallatok mi? Trollok vagytok. Tanyán éltek.
2021. aug. 30. 19:15
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
2-es vagyok, én is laktam olyan panelben ahol síri csend volt. 1x hallottam, hogy valaki proszívózik, de az is teljesen távoli hangnak tűnt. Szóval nagyon lakás függő.
2021. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Újpesti vagyok, 3. emeleten lakok, én szerencsére sosem hallom a szomszédaimat és remélhetőleg ők sem engem. Nem tudom, hogy csak a szomszédaim rendesek, vagy elég jók a falak, de az a sok rémtörténet amit a panelokról írnak, ránk szerencsére nem igaz.
2021. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
5 emeletes, 15 lakásos panelban élek a 3.-on. Kb 10 lakásban nyugdíjas lakik egyedül, 2-3-ban fiatal egyedül, 2-3-ban fiatalok babával. Síri csend van általában. Főleg mióta 2 éve rakattam kb 100 ezerért új biztonsági ajtót és már a lépcsőházból sem hallatszik be semmi.
2021. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Síri csend ja igen persze
2021. aug. 31. 00:31
 9/20 A kérdező kommentje:

5,6,7 miért kell trollkodni? Nyilván semelyik társasházban nincs síri csend. A hang, zaj irányát minőségét voltam csak érdekelt megtudni.


Nem kell a trollkodás.

2021. aug. 31. 07:18
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok, én egyáltalán nem trollkodok, és egy szóval sem mondtam, hogy síri csend van. Ha fölöttünk lehúzzák a wc-t, annak pl hangja van, vagy ha a liftet hívják. Nálunk a leghangosabb az, hogy parkra nézünk és ott mindig rengeteg gyerek játszik.

A kérdés konrétan a szomszédokra irányult, és azt továbbra is fenntartom, hogy őket nem hallom. Egyik oldalt egy idős pár lakik, másik oldalt egy család egy gyerekkel. Régebben a család mikor jött haza, a gyerek elég hangos volt, amit lehetett a lakásban hallani, de mostmár az sincs.

Ja, és amit elég jól leher hallani, mikor nyitják/csukják a rácsot. De ez szerencsére egyre ritkább, mert rács helyett biztonsági ajtókat szerelnek fel az emberek.

2021. aug. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!