Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen az élet egy 2-3 ezres...

Milyen az élet egy 2-3 ezres faluban?

Figyelt kérdés
Hogyan élnek az emberek, mit csinálnak, mi történij?

2021. szept. 8. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én egy 300 fős faluban élek de 10 km-re van egy kis város ami 12-ezer fős.


Na de egyébként ugyanazt amit egy nagy városban,csak itt lassabban telik az idő,mivel nincs annyi dolog amit csinálni lehet. Tehát ha akarok valami be kell mennem a városba,vásárolni,beszélgetni stb....de sokszor jönnek hozzánk is,szóval nem mindig. Mindenre van megoldás itt is de vannak kellemetlenségek.


Itt is lehet barátnőd,jó életed,nyugodt,békés stb stb.

Soha nem költöznék nagy városba,szeretek itt élni...csak a fizetések lehetnének kicsit jobbak. 28f

2021. szept. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy 2-3 ezres fős település már nem kicsi. Sőt, az ekkora lélekszámú faluk már nagyközségek, de több olyanról is tudok, amely városi titulust kapott. Semmi extra amúgy, van kocsma, templom, cukrászda, stb. Az emberek megtalálják a maguk világát falun belül, gondozzák a kertet, házat. Bejárnak dolgozni akár a falun belül, akár egy közeli városba. Van zaj, kutya ugatás, fűnyíró, flex, láncfűrész, minden ami kell. Azt nem lehet mondani, hogy mindenki ismer mindenkit, mert nem egy 500 fős községről van szó, de azért azt lehet mondani, hogy a nagy része ismeri a falu nagy részét. Városban ilyen nincs. Legalábbis most egy 40 ezres városban élek, előtte pedig egy 2000 fős faluban laktam. Szóval nagyjából ennyi.
2021. szept. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Borzalmas! Mindig is utáltam itt élni! Mindenki mindent tud és mindenki mindenkit ismer (rajtam kívül, mert én lesz a rom az embereket), minden apróságért városba kell menni, mert itt semmi nincs! 🤮
2021. szept. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. szept. 8. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:
3# azért ennyire nem kéne gyűlölködni
2021. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!